15 Saniye
% 31indirim

15 Saniye

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bütün hayatını elinden alması için 15 saniye yeterdi…


Ancak ölüm kadar basit bir sonun peşinde değildi. Peşinde olduğu, hayatından çok daha fazlasıydı. Ne de olsa atacağı her adımı avucunun içi gibi biliyordu.


Başarılı doktor Henry Steadman konuşmacı olarak katılacağı konferansa doğru yol alırken birkaç saniye içinde başına geleceklerden habersizdir. Kırmızı ışıkta geçtiği gerekçesiyle polis tarafından durdurulduktan sonra sorgulamanın boyutu da değişir. Belediye binasında ne işi vardır? Beraberindeki kadın kimdir?


Henry neyin içine düştüğünü anlayamadan olay yerine bir araç yaklaşır ve açılan ateşle polis memuru öldürülür. Görgü tanıklarına göreyse katil doktordan başkası değildir. Başka bir cinayetin de üzerine yıkılmasıyla soğukkanlı bir psikopatın, dahice kurguladığı bir labirentin içinde sıkışıp kaldığını anlayacaktır.


Üstelik söz konusu olan artık yalnızca kendi hayatı değildir. Sevdiklerini kurtarmak için bu oyunu oynamak zorundadır.


Oyununsa tek bir kuralı vardır: Hayatta kalmayı başar ve asla teslim olma.


Yorum Sayısı: 2

Farklı yerlerdeki ve farklı hayatlara sahip insanların 15 saniye gibi kısa sürede meydana gelen bir olay ile nasıl hayatlarının değiştiğini anlatan sürükleyici ve merak uyandırıcı bir kitap.

N
Nilüfer Akdemir  -   24.06.2016

Bence çok güzel bir romandı yorum yaparken tarafsız olmaya çalışıyorum çünkü cinayet romanları bende biraz daha ağır basar vazgeçemem ama inanıyorum ki sizlerde beğeneceksiniz birçok romanlara göre sürükleyici ve etkileyiciydi ben olsam alirdim

H
Hatice  -   10.03.2016