20' li Yaşlarda İş Hayatı

20' li Yaşlarda İş Hayatı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Umuyorum ki yıllar içerisinde benim ve çevremdekilerin yaşadıkları, hayat yolunda yürürken başımıza gelenler, söylediklerimiz ve işittiklerimiz, başardıklarımız, başaramadıklarımız ve bu başarısızlıklardan aldığımız dersler; 20'lerinde olup da kendi yolunu bulmaya çalışanlara, çocuğunu anlamaya çalışan ebeveynlere, altında veya üstündeki çalışanı gören iş insanlarına eğlenceli bir kılavuz olur. Eğlenceli diyorum çünkü biz bunları yaşarken çok eğlendik ve sonradan baktığımızda hayat; yaşadıklarımıza biraz da pembe bir gözlükten bakarak bu acı-tatlı tecrübelerden geriye kalan tebessümlerden ibaret.


Hayat; benim için henüz yaşamadığım "kalan" günlerin tamamı. Gelecek günler için hiç olmadığım kadar heyecanlı ve meraklıyım!


Yorum Sayısı: 2

İş hayatından çok üniversite okuyan gençlere yön vermek amacıyla yazılmış. Şahsen bana çok şey kattığını düşünüyorum. Keyifli bir kitap.

M
Merve Akoğlu  -   01.03.2016

İmla ve yazım kurallarına daha çok dikkat edilmesini isterdim. Keyifli, samimi ve yalın bir anlatımı var. İş hayatına yeni girenlerin okuyabileceği tarzdan bir kitap...

M
Mustafa Arda Uzun  -   10.02.2016