2002 Stratejik Dosyalar
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

11 Eylül 2001 saldırısından sonra dünyadaki yeniden yapılanma oluşumları stratejik konulardaki analizleri ön plana çıkarttı. Resmi kurumların yanı sıra, stratejik dengeleri analiz eden çeşitli internet siteleri ve özel kurumlar bu konuda bir çok kitap ve yüzlerce makale yayınladı.
Afganistan'dan sonra Irak operasyonunun gündeme gelmesi uluslararası petrol kavgasını, Ortadoğu ve Kafkasları stratejik değerlendirmelere konu yaptı. Günlük gazeteler, televizyon yorumları, programlar ve dergiler stratejik dengeleri değerlendirir oldu. Süper güçlerin petrol ve doğalgaz mücadelesindeki gelişmelerden tutun da, bir çok ülkedeki rejimlerin geleceği ve silahli kuvvetlerin tutumu hep stratejik analiz yapanların konusuydu.
Günlük haber ve araştırma sitesi olan binlerce kişinin her gün sayfalarından faydalandığı www.hebercenter.com da, özel dosyalarıyla bu stratejik analizlere yer verdi. Çeşitli yayın organlarından derlenen ve 2002 yılında yayınlanan stratejik yazılar, bir kitap haline getirilerek okuyucuya sunuluyor. Uluslararası değerlendirmelerin halen gündemde olduğu ve okuyucunun ya da konuya ilgi duyan kişilere fikir kaynağı olacağı kanaatindeyim...


Terör

Terör

Emin Demirel

22,77 TL
Dünyada Terör

Dünyada Terör

Emin Demirel

17,94 TL
Hizbullah

Hizbullah

Emin Demirel

16,56 TL
Ömrüm

Ömrüm

Emin Demirel

9,72 TL
Hizbullah

Hizbullah

Emin Demirel

16,56 TL
Afganistan

Afganistan

Emin Demirel

8,62 TL
Ölüm Arabaları

Ölüm Arabaları

Emin Demirel

15,18 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.