2016 KPSS A Grubu Economicus Mikro İktisat Konu Anlatımı
% 31indirim

2016 KPSS A Grubu Economicus Mikro İktisat Konu Anlatımı

KPSS ve Kurum Sınavları İçin Özgün Soru ve Konu Anlatımından Oluşan Tek Kitap
  • 22,50 TL15,52 TL

    hopi kampanyası
    0,78 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

 


KPSS A Grubu Economicus Mikro İktisat Konu Anlatımı 2016


* Müfettişlik,


* Uzmanlık,


* Denetmenlik


* Banka Sınavları,


* Kontrolörlük,


* Kaymakamlık,


* Hakimlik


Değerli adaylar;


Toplumda en değerli beşeri sermayemiz olan sizler, yıllarca girdiğiniz sınavlardan sonra yeni bir sınavla daha karşı karşıyasınız. Devlet kurumlarına atanmak, özellikle uzman ve müfettiş olabilmek için önce KPSS barajını geçmeli ve o sınavlara KPSS Alan Bilgisi'nden alacağınız puanlarla başvuru hakkı elde etmelisiniz. Zor bir süreçle karşı karşıyasınız fakat bu sürecin sonunda elde edeceğiniz mevkileri düşünürseniz bu güçlüklere çok daha rahat katlanabilirsiniz.


Bu çok önemli olan süreçte, Alan Bilgisi'nde biliyoruz ki hepinizin en büyük korkularından biri "iktisat". Analizleri, formülleri, yorumları... İktisatta her gün yeni bir sey keşfeder; engin bir denizde istediğiniz kadar açılabilirsiniz! Fakat bizim amacımız bu denizde sizi kaybetmek değil güvenli bir yolla sonuca ulaştırmaktır. Bu amaçla hazırlanan kitabımızda size en pratik ve en kolay test yöntemleriyle iktisadı öğretmek ve her şeyden önemlisi korkulan değil sevilen bir iktisat dersi sunmak hedeflenmiştir. Ayrıca sadece KPSS soruları değil, kurumların müfettişlik ve uzmanlık sınav soruları da dikkate alınarak KPSS sonrası da kütüphanenizde bulunması gereken bir kitaba dönüştürülmüştür.


KPSS Alan İktisat'ta soru dağılımı;


* Mikro İktisat - 9


* Makro İktisat - 8


* Para-Banka Kredi - 3


* Uluslararası iktisat - 4


* Büyüme ve Kalkınma - 3


* Türkiye Ekonomisi - 2


* İktisadi Doktrinler Tarihi - 1


Toplam 30 soru gelmiştir. 2014'de ÖSYM 3 soru hariç diğer soruları yayımlamamıştır. Kitaplarımızın sonunda ilan eedilen 3 soru ve sizlerden gelen sorulardan hareketle türetilen KPSS 2014 iktisat benzer sorularımız ve çözümleri yer almaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.