2016 KPSS Genel Kültür Sen Sor Ben Söyleyeyim

2016 KPSS Genel Kültür Sen Sor Ben Söyleyeyim

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Tarih, coğrafya ve vatandaşlık bilgisi, yaşadığımız alanı ve dünyayı dünü ve bugünüyle anlamamızı ve anlamlandırmamızı sağlayan birer içeriğe sahiptir. 21. yüzyıl Türk insanının siyasal, ekonomik, kültürel ve ekolojik gelişmeleri anlayabilmesi; tarihsel süreçte dün ve bugün arasında bağı kurabilmesi; kurum ve kurallarıyla, günümüz dünyasının yol haritasını çizebilmesi ve bütün bunlar ile etkileşimin ortaya çıkardığı sonuçları görebilmesi, sözü edilen disiplinlere doğru yaklaşımla mümkündür.
Dolayısıyla elinizdeki kitap, yalnızca KPSS'de çıkacak çoktan seçmeli soruların çözümünde size yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bu temel disiplinlerin mantığını kavratmak gibi bir misyonu da üstlenecektir. Bütün bunları göz önüne alarak tarih, coğrafya ve vatandaşlık derslerinin kazanımlarına yönelik temel kavram ve bilgilerin sade, anlaşılır, açıklayıcı soru ve cevaplar ile ölçüldüğü bir yayın hazırladık.
Bu kitap klasik soru bankalarından farklıdır. Soru - cevap şeklinde hazırlanan kitap bilgilerin daha kolay öğrenilmesini ve kalıcı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca ÖSYM'nin açıkladığı yeni müfredata uygun soru ve cevaplar da kitaba eklenmiştir. Elinizdeki eser ile başarının en üst basamağına tırmanma hedefinize ulaşacağınızdan eminiz.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.