2016 KPSS Matematik ve Geometri Ajandası
% 18indirim

2016 KPSS Matematik ve Geometri Ajandası

  • 12,00 TL9,84 TL

    hopi kampanyası
    0,49 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 2 Adet Kaldı
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
KPSS'de istediği sonucu alamayan öğretmen adaylarına nedenini sorduk. Siz de KPSS'ye daha önce girdiyseniz lütfen kendinize bu soruyu sorun. Neden is¬tediğiniz sonucu alamadınız? Bize gelen cevapların ortak noktası; konu fazlalığı ve zamanı iyi değerlendirememekti.
KPSS genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri sorularının yanında ar¬tık öğretmen alan bilgisi testinin de eklenmesiyle geniş bir konu yelpazesini kapsıyor. Konuların fazlalığı ise zamanı iyi kullanmayı ve programlı çalışmayı zorunlu hâle getiriyor. Biz de Kısayol Yayıncılık olarak KPSS adaylarına günü gününe çalışma programı hazırlayarak 30 günde genel yetenek genel kültürü bi-tirme fırsatı sunuyoruz.
Bu seti hazırlarken konuların en önemli noktaları ele alınmış, çeşitli kı¬saltmalarla konuların akılda kalıcılığı artırılıp çalışılması kolay hâle getirilmiş ayrıca örneklerle de pekiştirilmiştir. Günde bir ders için ayıracağınız 15-30 dakika sizlere yeterli olacak böylece aynı anda birkaç konuyu ve dersi çalışabi¬leceksiniz. Sizin için özel olarak hazırlanan bu çalışma programını uyguladığı¬nızda 30 günde genel yetenek genel kültüre eksiksiz çalışmış olacaksınız.
Unutmayın, geçen her gün vakit daralıyor. Zamanı az olanlar için KISAYOL çalışmaya devam ediyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.