250 Kadın ile Randevu

250 Kadın ile Randevu

  • 6,90 TL

    hopi kampanyası
    0,35 Paracık

Kadınların okurken işte bu benim diyebileceği bir kitap. Beyler, kadınların ilişkiler hakkında ne düşündüğünü merak mı ediyorsunuz? 
Aradığınız herşey; ilk tanışma, ilk buluşma, aile, arkadaşlar, ilişkiler, cinsellik, cinsellikte tatmin, kıskançlık, eş seçimi gibi birçok konu hakkında kadınların düşüncelerini anlattığı ve bir erkeğin kendisi için doğru kadının kim olduğunu anlayabileceği, 250 kadının verdiği bilgiler ile ortaya çıkan gerçek bir çalışma... Doğru duydunuz 250 Kadın! 20 ile 45 yaş arasında farklı meslek, gelir durumu ve sosyal zümreye mensup; Yönetici, yapımcı, ünlü oyuncu, bankacı, çevirmen, öğretmen, öğrenci, resepsiyonist, ev hanımı vb. kadınlar...
Onlar kendilerini bize anlatıyor. Keşfetmeye hazır mısınız? O halde...

 

Yazar Hakkında: Kayahan Toprak YAŞAR 1985 Alanya doğumludur. Tiyatro Bölümü Oyunculuk Dalı Mezunudur. Muhteşem Yüzyıl, Güzel ve Çirkin dizilerinde ayrıca 30 un üzerinde oyunda rol almış ve 600 ün üzerinde sahne deneyimi bulunmaktadır. W. Shakespeare’ a ait olan hırçın kız adlı oyundaki Petruchio karakteri ile ‘’Afife Jale Tiyatro Ödül Gecesinde - Genç Yetenek’’ olarak onore edilmiştir.  


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.