3D Studio Max - Cilt 3
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

3D Studio MAX'e yeni başlayanlar, bir önceki sürümden terfi edenler veya 2 boyutlu tasarıma geçenler, kolayca ve çabucak çalışmaya başlamak için gereken her şeyi 3D Studio MAX 3 adlı bu kitapta bulacaklar. Tümüyle resimli örnekleri, izlenmesi kolay alıştırmaları, zaman kazandırıcı ipuçlarını ve yardımcı notları izleyerek, temel nesneleri, gerçekçi dokuları yaratmayı, bir sahneyi aydınlatmayı, kameraları yerleştirmeyi, animasyonu render etmeyi ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz.
Bu pratik kılavuz, aynı zamanda karmaşık 3 boyutlu tasarım kavramlarını anlaşılır bir dille açıklayarak, size sağlam bir altyapı kazandıracak. 3D Studio MAX 3 adlı bu kitap sayesinde bir MAX profesyoneli haline gelmek için gereken ilk adımları atacaksınız.
CD-ROM'da alıştırmalar sırasında takip edeceğiniz .MAX ve .AVI dosyalarının yanı sıra, plug-in'ler, resimler, örnek animasyonlar, modeller ve dokular da yer almaktadır. Her alıştırmanın görsel referansını sağlayarak öğrenme sürecinizi daha da geliştirmek için, alıştırmaların Lotus Screen-Cam filmleri de CD'ye dahil edilmiştir.
Bu kitap, MAX konusunda çok az deneyimi olanlar veya hiç deneyimi olmayanlar için mükemmel başlangıç noktasını oluşturmak için tasarlandı. Adım adım alıştırmalar, basit geometrilerin yaratılmasından, dokuların ve malzemelerin uygulanmasına ve render ile animasyona kadar MAX 3'ü pratik ve porfesyonel şekilde kullanmaya başlamanızı sağlıyor.
MAX arabimine alışık olmayanların bile öğrenme seviyesine uygun olarak modelleme, doku yaratma ve render'ı birkaç gün içinde öğrenmenizi sağlıyor.
Kitapta anlatılan uygulamaları gerçekleştirirken bunların nasıl yapıldığını görebilmenizi sağlayacak şekilde hazırlanmış olan her alıştırmaya ait CD-ROM'daki Lotus ScreenCam filmlerinden maksimum faydayı elde edeceksiniz.
NURBS, NURMS, patch, IK ve Bones da dahil olmak üzere, MAX 3'ün en önemli modelleme ve animasyon araçlarını kullanmayı öğrenerek pratik yapın.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.