4. 5. 6. Sınıflar İçin Matematik Yarışmalarına Hazırlık
% 18indirim

4. 5. 6. Sınıflar İçin Matematik Yarışmalarına Hazırlık

Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık
  • 22,00 TL18,04 TL

    hopi kampanyası
    0,90 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Matematik Yarışmalarına Hazırlık,
4. Sınıfa ön hazırlık,
5. 6. Sınıflar ve Yeni başlayanlar için,
Matematik Yarışmalarına Hazırlık,
Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık,
Özel Okul Matematik Yarışmalarına Hazırlık için hazırlanmıştır.


Sevgili çocuklar, değerli öğretmenler ve veliler;
Matematik, dünyada insan aklının en büyük ortak değeridir. Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. Kainat kitabının dilidir matematik. Elinizdeki kitap matematiğin gizemli dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup öğrencilerimize doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini kazanmayı ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.


Sevgili çocuklar;
Kitapta bulunan şekil, yetenek problemleri, günlük hayat problemleri ve sayma-sıralama problemleri ile problem çözme, analitik düşünme ve akıl yürütme gibi matematiksel becerilerinizi geliştireceksiniz. Kitabın sonunda bulunan Servergazi matematik yarışmasında çıkmış sorularla da kendinizi sınama şansı bulacaksınız. Bilemediğiniz soruların cevaplarını ve çözümlerini çözümler bölümünden öğrenebileceksiniz. Bu sayede hemen hemen her ilde ve ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına daha hazır hale geleceksiniz.


Değerli öğretmenler ve veliler;
Elinizdeki kitap 4., 5. ve 6. Sınıflar için hazırlanmış olup Matematik Olimpiyatlarına hazırlık için küçük bir başlangıç ve özel yarışmalar için ise yardımcı bir kaynaktır. Bizlere düşen öğrencilerimizi bu tür sınavlara teşvik ederek matematiğe ilgisini arttırmak ve geleceğin bilim insanlarını ülkemize kazandırmada katkıda bulunmaktır. Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen Denizli Özel Servergazi Eğitim Kurumları matematik olimpiyat takımı öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederim.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.