4N 1K
% 25indirim

4N 1K

  • 29,00 TL21,75 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yaprak; küçükken, markette annesinden sürpriz yumurta istediği için bulgur reyonuna sıkıştırılıp çimdiklenenler, ilkokul önlüğünün altına eşofman giyip okula gidenler, yeşil silgisini diş izi yapanlar ve kırmızı kapaklı tüm dersler kitabının saman sayfalarını silerken yırtanlar kadar sıradan bir kız çocuğuyken; birlikte büyüdüğü dört çılgın erkek arkadaşı yüzünden akranlarından biraz farklı bir kız haline gelmiştir.


Dünyası, on iki yıllık dostları, gamzeli kahramanı Ali, tek ideolojisi 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu bir çılgın, Oğuz, sevgilisini kendi vesikalık resminden bile kıskanan demirli, Gökhan ve notları toplamda bile 100’e ulaşamayan çorap fetişisti tatlı çapkın Sinan’dan ibarettir. Kalbi dördüyle tıka basa dolu, hayatı onlarla rengarenk olduğu için aşka ne inancı vardır ne de ihtiyacı...


Ama bir gün rutin (!) hayatı, doğum gününde gelen bir paket ile tümden değişir. Paketin içinde, gizemli bir aşıktan gelen, kızımızın asla giymeyeceği türden gösterişli bir elbise ve içinde de bir not vardır.


Yorum Sayısı: 5

Gerçekten çok güzel bir kitap.kitap okumayan ben 4n1k kitapını 1.5 günde bitirdim o derece süper bir kitap😃😃

F
Fatma Nuyan  -   27.02.2016

Çok severek okumuştum.Ara ara tekrar göz atıyorum.Kitap almak isteyenlere ilk önereceğim kitap 4N1K.

İ
İrem Biçici  -   22.06.2016

Kitap almak isteyenler ilk başta bunu satın almalı. Gerçekten okunmaya değer, komik ve akıcı.

N
Nisa Sultan Sakarya  -   16.04.2016

Kitap okumayı sevmeyenler ama okumak zorunda olanlar ilk bu kitabı okusun. Sonra kesinlikle kitaplara bakış açınız değişiyor ve bir bakıyosunuzki kitap kurdu olmuşsunuz.

B
Bus3 Gülsoy  -   08.11.2016

kitapbı okurken bayağı güldüm.. çok eğlenceli ve sürükleyici bir kitap. bayıldım

S
Sıla Yeşilyurt  -   28.07.2016