5 Gün Kala
% 34indirim

5 Gün Kala

Vedalaşmaya Vakit Kaldı mı?
  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

5 Gün Kala 15 Ülkede Aynı Anda Satışta!


Vedalaşmak için sadece beş günleri var Hayatı geriye doğru sayarak yaşayan ve sevdiklerinden ayrılmaya hazırlanan iki karakterin dramatik hikayelerini okumaya hazır mısınız? Bir yanda ölümüne beş gün kaldığını bilen bir anne, Mara Diğer yanda ise koruyucu ebeveyn olarak kalplerini açtıkları küçük Curtis’i beş gün sonra gerçek annesine geri vermek zorunda olan bir baba, Scott İnternette yolları kesişen Mara ile Scott bu beş güne neleri sığdırabilir?


Duygularımızın ...


Son dediği öleceğimiz veya ayrılacağımız an’ı bilerek ve bekleyerek nasıl yaşarız? Vedalaşmak Için Sizin Kaç Gününüz Kaldı? Julie Lawson Timmer’ın kaleme aldığı 5 Gün Kala, ayrılığın ve ölümün yudum yudum yaşanmasına dair okuru tam kalbinden vuran bir hikâye Tüm dünyada takip edilen ve çok satan romancı Jojo Moyes'in dilinde bir kitap arıyorsanız, 5 Gün Kala tam size göre...


Yorum Sayısı: 1

Jojo Moyes tadında bir kitap.Kitap bölüm bölüm ayrılmış, geriye doğru kaç gün kaldığı yazıyor.İnsanı ayrılık ve ölümle ilgili düşündürüyor,oldukça duygusal bir kitap.Mutlaka okunmalı.

E
Elif Ersoy  -   05.04.2016