5
% 31indirim

5

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gizemli bir psikopat sizin bulmanız için çeşitli yerlere kutular yerleştiriyor ve her bulduğunuz kutu bir vücut parçasıyla beraber sıradaki kurbanın kimliği hakkında ipucu veriyor. Bu gözü dönmüş caninin kim olduğunu araştırırken bir yandan da bıraktığı bilmece gibi mesajları çözmeye ve kutuların gizlendiği koordinatları bulmaya çalışıyorsunuz, sonraki hedefine ulaşmaması için tek şansınız ondan daha zekice bir hamle yapmak.


Salzburg Polis Teşkilatı’ndaki Kaspary ve Wenninger için önlerindeki dava tehlikeli bir oyuna dönüşmeye başlamıştı. Kurbanların sayısı arttıkça ve zamanları kısaldıkça 5 aşamalı bilmeceyi çözebilmek için doğru hamleleri yapmak zorlaşıyordu. Çünkü karşılarındaki kişi, yapbozun son parçasını bulacakları ana kadar dedektiflerin zihinlerini zorlamaya kararlı bir dâhiydi.


Yorum Sayısı: 2

Verilen yeni koordinatlar, kesik uzuvlar ve yeni ipuçları. ..
Define oyunu ve katilin her kurbandan aldığı beden parçaları..
İlginç bir kitaptı.Define oyununa ben de katıldım ve ekiple birlikte ben de katili bulmaya çalıştım.
Güzel bir kitaptı.Severek, merakla okudum..

N
Nuray Durmuş  -   08.04.2016

erebos kitabını okumuştum ve diğer kitaplarını nasıl yazdgını merak ediyorum.öncesinde pegasus yayınlarından cıkan bu yazar, koridora gecerek iyi birşey yapmış mı onu merak ediyorum.bakalım kıtap cıknca neler olacak yorumları

G
Günnur Aygün  -   23.02.2016