7

7

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Battery Park

2- Funky Broadway

3- Cylence 412

4- Cloud Rider

5- You're the One for Me

6- Shuffleface

7- Tone & Timber

8- Channel Isle

9- Feed Your Head

10- White Rabbit

11- Papercut Pilot

12- Mothertrucker

13- A Million Days

14- Never Too Much - Wembley Stadium 1989 (Live)

15- Align the Engine

16- Bright Roller


Berling Calling filmine yaptığı soundtrackle oldukça beğenilen tekno müziğin öncü isimlerinden Alman DJ/prodüktör, Paul Kalkbrenner yeni albümü “7” ile Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Albümdeki  “Cloud Rider” isimli parçasıyla oldukça sevilen ve müzik çevrelerince beğenilen DJ yepyeni albümü ile ara verdiği müzik hayatına yeniden devam ediyor.

1985 yılında müziğe trompete olan merakıyla başlayan paul kalkbrenner, 90’lı yıllara geldiğinde berlin’in genç kulüplerinde ilk performanslarını sergilemeye başladı. yıllar geçtikçe elektronik müziğin içine işlediği dj, birikimini yavaş yavaş toparladığı prodüksiyon ekibiyle daha ileriye taşıdı ve 1997-98 yıllarında german tv, ard, rtl, premiere gibi kanallarda editör, operatör ve prodüktörlük yaptı. 2000’li yıllara geldiğinde dünyanın birçok noktasında başarılı performanslara imza atmış, kariyer sahibi bir dj olarak anılan kalkbrenner, filmi ve albümü Berling Calling’le oldukça adından söz ettirmişti.

Yeni albümü 7 ile muhteşem bir dönüş yapan Paul Kalkbrenner’in müzik severlerin arşivinde mutlaka bulunması gereken bu albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.