Yabancı Kitap Mağazası Hakkında

babil.com yabancı kitaplar mağazası, dünyanın neler okuduğunu takip etmek isteyen okurlara yeni bir imkan sunuyor. Renkli coğrafyaların, farklı dillerin, başka düşüncelerin kapılarını açmak isteyen okurları Babil.com’a bekliyoruz.

Her kitap yazıldığı dili itibarıyla bir dünyaya bağlıdır ve ait olduğu dünyanın izlerini başka dillere, başka iklimlere taşır. Bir kitabı yazıldığı dille okumak o dünyanın seyrine dalmak, içine girmektir. Bu duyguyla okuyan ve düşünen okurların taleplerine imkanlarımız oranında karşılık vermeye çalışıyoruz. İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca gibi büyük dünya dillerinde yazılmış kitapları Türkiyeli okura ulaştırıyoruz.

Kitaplarımızı, çeşitli dünya fuarlarında görüştüğümüz yayınevlerinden temin etmekteyiz. Kütüphanemiz her geçen gün zenginleşiyor. Gerek uluslararası temas ve çalışmalarımızla gerek okurlardan gelen taleplerle genişleyen raflarımızdaki kitapları uygun koşullarla okura ulaştırmaya devam edeceğiz.

İlk seçkilerimizde raflarda pek göremediğimiz ama niteliği okurlarca onaylanmış kitaplara uygun fiyat ve fırsatlarla ulaşma imkanı tanıdık. Basıldığı ülkelerde gündem olmuş, popüler ve çok satanlar kitapları da aynı imkanlarla raflarımıza taşıdık.

Yabancı kitap mağazamızda edebiyatın ve akademik kitapların yanısıra çocukların dil gelişimine yardımcı olan hikaye kitapları, çeşitli hobi ürünlerine yönelik kitaplar ve kültürel kitaplar da bulunuyor.