A Quien Quiera Escuchar

A Quien Quiera Escuchar "Turkish Edition"

  • Geçici olarak temin edilemiyor
1. Adiós
2. Disparo al Corazón
3. Isla Bella
4. Perdóname
5. Náufrago
6. La Mordidita
7. Cuanto Me Acuerdo de Ti
8. Mátame Otra Vez
9. Nada
10. A Quien Quiera Escuchar
Bonus Tracks
11. (Turkish version) Feat. Ayşe Hatun Önal
12. Adios (Supermatik Club Mix Radio Edit)
13. Adios (Supermatik Mix Radio Edit)

 

 


Dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin, şimdiye dek hazırladığı en kişisel çalışma olduğunu söylediği 10. stüdyo albümüyle bir kez daha sevenlerinin karşısına geçiyor. 10 Şubat’ta ülkemizde yayınlanacak olan “A Quien Quiera Escuchar - Turkish Edition”albümünde yer alan “Adios” şarkısında Ricky Martin; “Güm Güm” şarkısıyla listelerin zirvesine yerleşen, son günlerin popüler ismiAyşe Hatun Önal ile bir araya geldi. Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği Türkçe sözlerini ülkemiz dans müzik dünyasının başarılı isimlerinden Ramadan’ın yazdığı ve yayınlandığı günden beri çok konuşulan bu şarkının yer aldığı albüm şimdi müzik marketlerde!

Yeni albümde yer alan “Adios” dans remikslerinin bizler için dikkat çeken özelliği ise daha önce Kelis ve Pet Shop Boys gibi isimlerle yaptığı çalışmalarla adını yurtdışında da duyurmuş olan ve “Supermatik” ismiyle tanınan Doruk Öztürkcan adlı Türk DJ/Prodüktör’ün imzasını taşıması.

Ricky Martin’in “Dinlemek İsteyenler İçin” anlamına gelen “A Quien Quiera Escuchar” adlı albümü, sanatçının kariyerindeki vokal ve sanatsal olarak daha olgun olduğu bir evreyi temsil ediyor.

Ricky Martin albümünün hayranları için yazılmış bir mektup olduğunu belirtirken, şunları ekliyor:

Bu albüm benim en sevdiğim çalışmalarından biri oldu. Albümün yayınlanıp herkese ulaşması için sabırsızlanıyorum. Hazırlık aşaması şimdiye dek yaptıklarımdan tamamen farklı oldu. Bana çok şey öğreten değerli müzisyenlerle bir araya geldim: Kendimi sadece müzikal açıdan değil diğer yönlerden de geliştirmeye açık tuttum ve yönlendirilmeye açık bıraktım. Çeşitli müzik türlerini harmanlayan ritmik şarkıların yer aldığı albümde ayrıca duygusal şarkılar ve etkileyici şarkı sözleri de dikkat çekiyor. Hayranlarımın da en az benim albümü kaydederken keyif aldığım kadar keyif almalarını umuyorum.”

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.