Açlık Oyunları Serisi (3 Kitap)

Açlık Oyunları Serisi (3 Kitap)

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Açlık Oyunları Serisi üç kitap bir arada!Üstelik poster hediyeli...Set içerisindeki kitaplar:Açlık OyunlarıAteşi YakalamakAlaycı Kuş

Hem Amerikan edebiyatı hem Hollywood sinemasının çok sevdiği postapokaliptik roman / film türünü ticari olarak bambaşka bir boyta taşıyan ve bu türü zirveye taşıyan Açlık Oyunları üçlemesi uzun yıllar okunacak ve izlenecek; öyle görünüyor. Çünkü klasikleşmeye yönelik bütün kuralları doğru oynayan bir metin bu. Erdem, kardeşlik, aksiyon temaları, evrensel mesajları, daha çok batıya dair olsa da tüm dünyada cari ezeli çatışma unsurları, insanların örgütlenip bilinçlenme süreçlerini anlatma biçimi ve devrimci söylemi ile tüm dünya toplumlarında da karşılık bulduğunu söyleyebiliriz. Braveheart, Matrix, Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, Star Wars serisi gibi büyük anlatılar ile The Running Man tarzı B sınıfı filmlere de selam veren tarzıyla grdüğü ilgiyi hak etmiş bir seri. Üçünü birden kitaplığına koymak isteyen kitapseverler için kutulu ve poster hediyeli bu edisyon isabetli olmuş.
Yorum Sayısı: 1

Posteriyle beraber müthiş olan kitap bana kalırsa mükemmel.Yani kapağı olsun, yazısı olsun,sayfası olsun ilginizi çekeceğinden eminim.

N
Nesip Kılıçaslan  -   02.01.2016