Adem Ademoğlu’nun Tek Muzaffer Günü
% 19indirim

Adem Ademoğlu’nun Tek Muzaffer Günü

  • 10,00 TL8,10 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Polisiye roman okurlarının Âdem Âdemoğlu ile tanışma vakti!


Geçmiş ya da gelecek olması hiç fark etmez, istediği zaman dilimlerine uyanabilme yeteneği olan bir adam şu hayatta neler yapamaz, değil mi! Âdem Âdemoğlu, Serra gibi sert bir duvara çarpınca anladı sıradan dünyasının sınırlarını. Aşkı, nefreti, şiddeti, şefkati… Onunla keşfetti en muzaffer anını, kurtuluşunu. Oysa kendi kendine de öğrenebilirdi bunları. İstediği yaza, istediği kışa, isterse çocukluğuna, hatta kendi nihayetine gidebilecek bir adam, hayatın tüm sırlarına birkaç saatlik bir uyku sayesinde ulaşabilecekken, bu sırlara ulaşmayı neden istemez? Bunun cevabını bir tek Âdem bilebilir.


Gökçe İspi Turan ilk romanı “Arabada Kim Var”dan sonra bir başka polisiyeyle, bu kez Yitik Ülke etiketliyle, okurlarının karşısında. “Âdem Âdemoğlu’nun Tek Muzaffer Günü”, heyecanı, koşturmacayı, gizemi ve pek tabii ki polisiye severleri sayfalarına bekliyor...


Güve Yeniği

Güve Yeniği

Gökçe İspi Turan

8,1 TL
Arabada Kim Var?

Arabada Kim Var?

Gökçe İspi Turan

9,75 TL
Yorum Sayısı: 1

Adem Ademoğlu'nun Tek Muzaffer Günü farklı bir tat bırakan kitaplardan. Kısacık bir kitaba bir hayli fazla şey sığdırılmış,kurgunun derinleşmediği iddia etmek imkansız olmuş. Ayrıca biraz fantastik, biraz gizem ,azıcık polisiye doğru bir oranda harmanlanmış ortaya bir oturuşta bitirilebilecek bir kitap çıkmış.

G
Gül Özdemir  -   07.02.2016