Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
"Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe ürünlerini tam performansla başarılı bir şekilde kullanmanızda size yardımcı olacak pratik uygulamalar ve gerçek uygulamalara ait örnekler sunuyor."
Patti Sokol - Sokol Consulting, Inc.


Dijital fotoğraflarda rötuş yapmayı, resim kolajları oluşturmayı, tasarım prototipleri oluşturmayı ve İnternet'te kullanılacak resimleri hazırlamayı öğrenin. Resimlere zarar vermeyen akıllı filtreleri kullanmayı ve resimleri perspektife göre dönüştürmeyi deneyin.

Adobe Photoshop CSS'ü öğrenmenin en hızlı, en kolay, en kapsamlı yolu !

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çoksatan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated'm, Adobe ürünleri konusundaki uzmanlarının desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu'ndaki 14 ders, resim düzenleme ve görüntü işleme yazılımları arasında dünyada lider olan Adobe Photoshop'u öğrenmek için gereken (dijital fotoğrafları rötuşlamak, katmanlarla ve maskelerle çalışmak, çalışma alanında gezinmek ve ekranda ya da baskıda kullanılacak resimleri hazırlamak gibi) temel konuları kapsamaktadır. Ayrıca bu kitabı kullanarak CSS'teki en yeni özellikleri deneme fırsatı bulacak ve iş akışınızı basitleştirmek ve resimlerinizi sunmak için kullanabileceğiniz yeni yöntemleri öğreneceksiniz. Kitaptaki sayısız ipucu ve teknik, özel ipucu uygulamaları ve mini eğitici kılavuzlar Photoshop'u daha etkin ve daha ustaca kullanmanızı sağlayacaktır. Kitaptaki dersleri başından sonuna kadar takip edebilir ya da sadece ilgilendiğiniz dersleri inceleyebilirsiniz.

Kitapta ele alınan yeni Photoshop CS3 özellikleri:
  • Akıllı Filtreler -Zoorniry o AlignContent o Hızlı Seçim -CloneSource
  • Geliştirilmiş Camera Raw Formatı ve Vanishing Point Filtresi
  • Photoshop Extended Ölçüm Özellikleri ve Resim Analizi
    (Tanıtım Yazısından)

  • Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.