Affet Bizi Baba Affet
% 25indirim

Affet Bizi Baba Affet

  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyanın en sabırlı, en nazik, en centilmen siyasetçilerinden birisidir.


Rakiplerine karşı, her zaman sabırlı, saygılı ve olağanüstü tahammüllüydü.


Hakkında menfi , eleştirel karikatür yapılabilen, fıkralar uydurulan son derece hoşgörülü bir siyaset ve devlet adamıdır.


Aleyhinde olumsuz karikatür yapan, yazı yazan, fıkra uyduran tek bir tane bile muhalif gazeteci veya yazarı mahkemeye vermedi onların hayatlarını karartmadı.


Öfkesini her zaman kontrol eder, asla kontrolden çıkarak etrafını yıkıp dökmezdi.


Kinci ve intikamcı değildi. Asla, hiç kimseye karşı intikam ve garaz duygusuyla hareket etmezdi.


Önüne şikayet ya da eleştiri için çıkan vatandaşları asla hakaret ederek terslemez, onları korumalarına tekme tokat dövdürmez, balkondan protesto için tencere çalan ev kadınlarını korumalarına aldırtıp karakollarda onlara eziyet ettirmezdi.


Bilgiliydi, donanımlıydı, hazırlıklıydı. Bilmediği, emin olmadığı konularda asla konuşmaz, ahkam kesmez, yorum yapmaz ve kesin hükümde bulunmazdı. Bilhassa bilmediği tarih konularında asla hüküm vermezdi.


Eleştirilerinde, parti grup toplantılarında ve miting meydanlarında hakaret, aşağılama, nefret ve kin içeren, ayrıştırıcı, ayrımcı ve kutuplaştırıcı ifadeler kullanmaz, vatandaşların bir kısmını rencide edip hedef göstermez, tehdit ve öfke dolu ses tonuyla bağıra bağıra konuşmazdı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.