Ağrı Doğası ve Kontrolü
% 6indirim

Ağrı Doğası ve Kontrolü

  • 64,80 TL60,91 TL

    hopi kampanyası
    3,05 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Prof. Dr. FATMA ETİ ASLAN


Florance Nightingale Hemşirelik Yüksekokulundan 1985 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde 1988 yılında Yüksek Lisansını, 1992 yılında Doktorasını tamamladı. 1999 yılında Cerrahi Hastaları Hemşireliği Doçenti, 2006 yılında ise Profesör oldu.


Hemşirelik Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarında program başkanlığı yanı sıra Cerrahi Hastalıkları, Acil Bakım, Ağrı Doğası ve Kontrolü, Ameliyathane ve Cerrahi Yoğun Bakım, sağlığın Değerlendirilmesi ve Semptom Kontrolü derslerinin teori ve uygulamalarını sürdürmektedir .


Otuzun üzerinde Doktora ve Yüksek Lisans tez'ine danışmanlık yaptı. Halen 12 uluslararası /ulusal mesleki derginin danışma kurulu üyesi olan Eti Aslan'ın, 19'u uluslararası, yüzün üzerinde yayımlanmış bilimsel makalesi bulunmakta olup, beş kitap yazarlığı, yedi kitapta bölüm yazarlığı ve üç kitap editörlüğü bulunmaktadır. On ikisi uluslararası olmak üzere 100'ün üzerinde bilimsel toplantıda oturum başkanı, dokuzu uluslararası olmak üzere 60'ın üzerinde bilimsel toplantıda ise konuşmacı olarak bulunmuştur.


Prof. Dr. Fatma Eti Aslan halen Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve Hemşirelik Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.