Aile Şirketlerinde Gelecek Neslin Hazırlanması

Aile Şirketlerinde Gelecek Neslin Hazırlanması

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Prof. Dr. Ömer Baybars tek - Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü Başkanı, Türkiye Pazarlama Derneği Başkanı

"Kitabı büyük bir keyif alarak okudum. Konu her ne kadar aile şirketlerinde salt gelecek nesilleri yetiştirmeyle ilgili gibi görünse de, okudukça anlaşılmaktadır ki Dr. İzmiroğlu, derin bir psiko-analiz ve mükemmel bir yaklaşımla, her işin üstesinden gelebilecek, hedefli, becerili ve özgür bir nesil yetiştirmenin kilitlerini birer birer söküp atmış. Dolayısıyla kitap, aile büyüklerine gözleri arkada kalmadan varis yetiştirmenin anahtarlarını vermekle kalmıyor, kendisine, ailesine ve topluma yararlı olacak bir nesil yetiştirmenin sırlarını da gösteriyor. Mutlaka okunması gereken bilimsel ağırlığı olan bir eser. Dr. İzmiroğlu'nu bu emsali az görülür değerli çalışmasından ötürü içtenlikle kutluyorum."

Ahmet Veli Olgundeniz - Yeni Asır Gazetesi köşe yazarı, Ege Üniversitesi Öğretim Görevlisi

"Dr. Mazhar İzmiroğlu, geçtiğimiz yıllarda yayınlanan "Profesyonellerle Yönetim" ve "Kariyer" kitaplarının ardından kaleme aldığı bu kitapla yine önemli bir boşluğu doldurmuş. Aile şirketleri açısından hayati öneme sahip "Gelecek Neslin Hazırlanması" konusunu, duru ve akıcı Türkçesiyle en ince detaylarına kadar, akılcı bir sırayla ortaya koymuş. İzmiroğlu, bilgeliğini ve geniş deneyimlerini paylaşırken araştırmacı kişiliğini de gözler önüne seriyor. Umarım bu üretkenliği hiç bitmez. Yeni eserlerini merakla bekliyor olacağım."
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.