Akıl Oyunları 2: Beynini Çalıştır!

Akıl Oyunları 2: Beynini Çalıştır!

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Beyninizi Çalıştırma Zamanı!

Türk matematik biliminin gelişimine sağladığı katkılarla adından övgüyle bahsettiren matematik öğretmeni Tayfun Yalçıntaş'tan sıradışı bir matematik kitabı: Akıl Oyunları 2

10 yaş ve üstü okurlar için hazırlanan Akıl Oyunları 2; "Hadi Bakalım Kolay Gelsin", "Biraz Da Test Çözelim" ve "Şimdi De Eğlenelim" olmak üzere üç farklı bölümden oluşuyor. Öğretirken eğlendirmeyi hedefleyen bu etkileyici kitap, sunduğu oyunlarla beyinleri çalıştırmayı da ihmal etmiyor.

Tayfun Yalçıntaş, bu özel çalışmada, ince zekâ, kıvrak zekâ, matematiksel zekâ gibi değişik zekâ türlerini örneklerle tanımlarken matematiğin zekâ sağlığı ve gelişimi üzerindeki etkilerini de irdelemeyi ihmal etmiyor.

İçindeki soruların, sarı, mavi ve kırmızı renkli sayfa tasarımlarıyla kolay, zor ve en zor olarak üç ayrı grupta sınıflandırıldıkları Akıl Oyunları 2 gerçek bir matematik şöleni sunuyor!

Tudem'in matematiği hiç sevmeyenlere bile bu bilimi sevdirecek kadar iddialı olduğu bu özel kitap sayesinde, uzun yıllardır öğrendiklerinizi doğru ve etkili bir biçimde kullanmak artık elinizde...
(Tanıtım Bülteninden)


Akıl Oyunları 1

Akıl Oyunları 1

Tayfun Yalçıntaş

15 TL
Akıl Oyunları 3

Akıl Oyunları 3

Tayfun Yalçıntaş

15 TL
Mantık Oyunları 1

Mantık Oyunları 1

Tayfun Yalçıntaş

3,75 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.