Aldi'nin Başarı Öyküsü

Aldi'nin Başarı Öyküsü

Temel Esaslar
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Net ve yalın bir organizasyon, basit prensipler ve sadelik...İşte ALDI' nin en önemli başarı reçetesi. Söylemesi kolay, ama yapması o kadar kolay değil! Organizasyonun tamamının nasıl bu ilkeleri sahiplendiğini ve tutarlılıkla uygulayarak başarıya ulaşıldığını, herkesin başarıda bir rol oynadığını ve her çalışanın ne kadar önemli olduğunu bu güzel kitapta okuyacaksınız. Bu eseri Türk perakendecilerine kazandırdığı için Eylül Yayın Grubu’na ve sahibi Ali Güler Bey’e sektör adına çok teşekkür ederim.”

Mustafa Kalkandelen, Perakende Uzmanı

 

“Basit işi herkes yapabilir. Herkesin yapabildiği bir işte öne geçmek ve farklılaşmak ise hiç de kolay değildir. Bu nedenle basit işler, aslında en zor işlerdir. Elinizdeki kitap; gıda perakendeciliğinin ‘’basit formatı’’ olan discount perakendeciliğinin iyi uygulamalarını çarpıcı örneklerle anlatıyor. Her perakendeciyi heyecanlandırıp, ‘’Bunu ben de yapabilirim.’’ dedirtebilecek faydalı bir çalışma. Bu ‘’basit işin’’ tasarlanmasının ve icra edilmesinin hiç de kolay olmadığı, diğer bir değişle, ciddi perakende mühendisliği becerisi, fevkalade iyi yalın yönetim ve perakende romantiziminden uzak tutkulu çalışma ortamı gerektirdiği ise satır aralarında gizli…”

Servet Topaloğlu, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi

 

“Ülkemiz tüketicisi tarafından benimsenen hard discount konseptinin küresel lideri ALDI'dir. Başarıda önemli rolü olan Dieter Brandes'in kaleme aldığı bu kitap, bir defa okunmak için değil, tekrar tekrar gözatmak üzere başucunda bulundurulması gereken bir kaynaktır.”

Ercüment Tunçalp, Perakende DanışmanıBu ürün için ilk yorumu siz yapın.