Alfa Romeo Her Zaman Tutkuyla

Alfa Romeo Her Zaman Tutkuyla

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

ÇOK ÖZEL BİR MARKANIN TUTKUNLARINA

'Tarihi başarıları ve kendine özgü tarzı, Alfa Romeo'yu sadece bir otomobil olmaktan çıkarır", Alfa sahiplerinin otomobillerini tanımlamak için kullandıkları sözlerden sadece biri.

Alfa Romeo sahipleri, özel ve ayrıcalıklı bir dünyaya adım attıklarını bilir. Çünkü 90 yılı aşkın bir süredir ALFA ROMEO markası, mühendislikte yeniliği, İtalyanlar'a özgü şıklığı, ara verilmeksizin sürdürülen ve 1986'da şirket yönetiminin Fiat tarafından devralınmasından sonra da korunan bir teknolojik evrim çizgisini temsil etmektedir.

Bu kitap, 1900'lerden başlayarak çeşitli formlardaki Alfa Romeo'ları anlatıyor. 1910 yılında tasarlanan 24 HP gücündeki ilk Alfa Romeo'dan, yıllar içinde karizmasını kaybetmeden hayranlık uyandırmayı başaran pek çok model, kitapta ele alınıyor.

Türkiye'de bir otomobil markasının gelişimiyle ilgili yayınlanan en kapsamlı kitap olma özelliğini taşıyan bu eser, çok özel dünyanın kısa tarihçesini sunuyor. Alfa Romeo tutkunları kadar, tüm otomobil meraklılarının zevkle okuyacağına inanıyoruz.


Saniyede Kopyalama

Saniyede Kopyalama

David Owen

7,5 TL
Hasta ve İktidarda

Hasta ve İktidarda

David Owen

17,82 TL
Alfa Romeo

Alfa Romeo

David Owen

17,25 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.