Alfabetik İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku

Alfabetik İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku

Hukuki ve Teknik Tanımlar - Terimler - Kavramlar
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

1963 Elazığ doğumludur. İlk ve orta okul eğitimini Elazığ'da, lise eğitimi ise Elazığ Endüstri Meslek Lisesi Makina Ressamlığı Bölümünde başlayarak Ankara Ulus Makina Teknik Lisesi Makina Bölümü 3. sınıfından Tesviye Bölümü diploması alarak tamamlamıştır.


Ankara Yüksek Teknik Öğretmen Okulu Tesviye Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini ise, aynı okul ve bölümün yasal statüsünün değiştirilmesi ile Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makina Eğitimi Bölümü Talaşlı İmalat Ana Bilim Dalından 1984 yılında diploma alarak tamamlamıştır.


1993 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden diploma almış, Milli Eğitim Bakanlığının Mesleki ve Teknik Öğretim kurumlarında öğretmenlik, çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre ait kuruluşlarda mekanik bakım onarım, onarım destek atölyeleri ile talaşlı-talaşsız imalat, motor yenileştirme, akü imalat atölye şeflikleri ve bölüm amirlikleri görevlerini yürütmüştür.


1995 yılından beri İstanbul Barosuna bağlı serbest avukatlık yapmaktadır.


Son düzenlemeler ile A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahiptir. İstanbul Adli Yargı Çevresinde Hukuk-İş Güvenliği Alanında Bilirkişi olarak kayıtlıdır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.