Alışveriş Merkezleri ve Perakendede Sürdürülebilirlik

Alışveriş Merkezleri ve Perakendede Sürdürülebilirlik

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sürdürülebilirlik, kalıcı işler yapmak için üzerinde düşünülmesi gereken bir kavram. Elinizde tuttuğunuz kitap, alışveriş merkezlerine ve perakende sektörüne odaklanarak sürdürülebilirlik kavramını irdeliyor.


Alışveriş merkezi bakış açısının asırlar önce yaratılmış ilk örneği olan Kapalı Çarşıdan yola çıkarak gelecek 10 yıla uzanan bu yolculukta, Yazar Aydoğan Süer’in kendi gözlemlerinin yanı sıra akademisyenlerin, ekonomistlerin, pazarlama uzmanlarının görüşleriyle zenginleştirilmiş bir içerik var.


Teknoloji, geleceğe dair beklentiler, gezegendeki değişim ve artan çevre bilinci tüketici davranışlarını farklılaştırırken, alışveriş merkezlerindeki yönetim anlayışının aynı kalması beklenemez. Bu kitapta alışveriş merkezlerine odaklanarak gelecekten konuşuyoruz.


Yorum Sayısı: 1

Alışveriş merkezleri hakkında birçok çalışmanın içerisinde bu kitap özellikle dikkatimi çekti ve satın aldım. Hem perakendeciliği hem de sürdürülebilirliği aynı potada incelemiş. Bende böyle bir çalışma aradığım için, gerçekten yararlandığım bir kitap oldu. Teşekkür ediyorum.

F
Filiz Aslan Çetin  -   09.02.2016