Allah De Ötesini Bırak - 2 : Niyet
% 28indirim

Allah De Ötesini Bırak - 2 : Niyet

  • 17,00 TL12,24 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Allah niyetine göre verir.
 
Allah bütün hazinelerinin anahtarını eline verdi. Dilediğin zaman kapılarını dua anahtarı ile açarsın. Dilediğin zaman semanın kapılarını açar, ölü toprağa hayat veren yağmurları indirirsin. Fakat istediğin şeyin hemen yerine gelmemesinden endişe edip umutsuzluğa düşme. Allah sorundan önce çözümü hazırlar.


Bazen hayat hayallerini alır elinden… Demek ki Allah sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Hâlik’e. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır… Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır.


O’nun vermesi senin niyetine göredir.


Biten bir şey için üzülme, kader sana daha iyisini hazırlamıştır; sadece zihnin geçmişe takılı bırakmak ister seni. Artık her şeyin farkındasın. Şükret ve yoluna aşk ile devam et…


Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

Uğur Koşar

12,24 TL
Bana Allah Yeter

Bana Allah Yeter

Uğur Koşar

12,24 TL
Rabb'in İçin Sabret

Rabb'in İçin Sabret

Uğur Koşar

12,24 TL
Yüzleşme

Yüzleşme

Uğur Koşar

8,64 TL
Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Uğur Koşar

12,24 TL
Beş Rahmet Kapısı

Beş Rahmet Kapısı

Uğur Koşar

15,84 TL
Allah'a Koşun

Allah'a Koşun

Uğur Koşar

11,52 TL
Beş Rahmet Kapısı: Sufi

Beş Rahmet Kapısı: Sufi

Uğur Koşar

6,88 TL

Allah (c.c) insanlara niyetlerine göre verir. Hayatında bir şeyleri değiştirmeye niyet edenlerin, sıkıntılı bir dönem geçirenlerin mutlaka okuması gereken bir eserdir. Çünkü okuyunca insanın içine bir ferahlama geliyor ve insan rahatlıyor.

Allah (c.c) insanı yaratmış ve bütün hazinelerinin anahtarını da insanın eline vermiştir. Bu hazineleri açacak anahtar ise duadır. Uğur Koşar, Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet eserinde müminin silahının dua olduğunu okuyucularına hatırlatarak insanın dua ile semanın kapılarını istediği zaman aralayabileceğini okuyucularına aktarmaktadır. Yağmur, ölü toprağa nasıl hayat vererek topraktan bin bir çeşit şeyin fışkırmasını sağlıyorsa insanda dua ile hayatına öyle canlılık katabilir ve çevresine birçok faydası dokunan insan haline gelebilir. Uğur Koşar’ın Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet eserinde okuyucuya verdiği en önemli mesajda budur. Uğur Koşar, Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet eserinde insanın yaptığı duaların hemen kabul edilmemesinin insanı acaba ben günahkar mıyım gibi endişelere sevk etmemesi gerektiğini, böyle durumlarda umutsuzluğa düşmenin insana yakışmayacağını ve Allah’ın (c.c) bir sorunu yaratmışsa çözümünü de mutlaka yaratmış olacağını okuyucularına aktarmaktadır.

Uğur Koşar, Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet eserinde insanın yaşam içerisinde zaman zaman sıkıntılara düşebileceğini böyle durumlarda insanın isyan etmek yerine sabretmesi gerektiğini ve böyle sıkıntılı durumlarda Allah’ın (c.c) dua yoluyla sesini duymak istemiş olabileceğini düşünerek moralini yüksek tutması gerektiğini okuyucularına hatırlatıyor. Böyle durumlarda insanın kalbini Allah’a açması ve O’na sığınması yapabileceği en iyi davranıştır. Uğur Koşar, Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet eserinde insanın kaybettikleri için üzülmemesi gerektiğini, kaderin her zaman insana kaybettiklerinden daha iyi şeyler hazırladığını ve insanın zihnine uyarak geçmişe takıntılı kalmasının çok büyük hata olacağını okuyucularına aktarmaktadır. Bu eseri okuyan herkes bundan sonraki yaşamını bir takım gerçeklerin farkında olarak yürütecek ve Allah’a büyük bir aşkla bağlanıp şükür ile yoluna devam edecektir.

Yorum Sayısı: 1

İnsanlar, sadece bedenlerini besleyerek mutluluğa hiçbir zaman ulaşamazlar. İnsanların, yaşamlarında huzura ve mutluluğa kavuşması için mutlaka maneviyatlarını da beslemesi gerekiyor. Uğur Koşar, Allah De Ötesini Bırak 2 / Niyet eseri de maneviyatınızı besleyecek en iyi eserlerden biridir. Bu eseri okuduktan sonra yaşama farklı bir pencereden bakacak ve kendinizde çok rahatlıkla fark edebileceğiniz değişimler meydana geldiğini hissedeceksiniz. Yazar, bu eserinde olaylara ve insanlara bakış...devamını oku

A
Adil Kemal  -   28.06.2016