Amok Koşucusu

Amok Koşucusu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Amok Koşucusu”, insanların karanlık taraflarına derinlemesine eğilen öykülerden oluşmaktadır. Bu öyküler, yaşamla ölüm, umutla umutsuzluk arasında mekik dokuyan insanların, sıradan ama bir o kadar da dehşetengiz yaşamlarına dairdir.


“Amok koşmak, sarhoşluktan öte bir tür delilik, insanlarda görülen kuduz gibi, ölüm saçan bir nöbet, sıradan bir alkol zehirlenmesiyle kıyaslanamayacak bir saplantı…”


Yorum Sayısı: 3

Zeplin yayınlarını çok kısa bir süredir takip ediyorum. Kapak tasarımları ve çevirileri çok güzel tavsiye ederim. Okuyun, okutun.

H
Hasan Karakaya  -   23.02.2016

Stefan Zweig, Amok Koşucusu eserinin içeriğinde yer alan hikayeleri okurken ruhunuz, bedeninizden ayrılacak ve hiç tanımadığınız diyarlarda gezecek. Siz, soluk soluğa belki de nefes bile almadan bu eseri okurken ruhunuz, tüm kirlerinden arınacak ve eserin kapağını kapattığınızda ruhunuzun, tüm kirlerinden arındığı için yaşamın, yüreğinize vermiş olduğu acıyı hissetmeyecek ve yaşama daha pozitif bakabileceksiniz. Esere adını veren Amok Koşucusu hikayesi ise elinizden tutacak ve sizi, yaşamın...devamını oku

A
Ali Kart  -   28.06.2016

Hüzünle ve keyifle okunabilecek bir öykü kitabı. Kitaba ismini veren ilk öykü harika. Öykünün yapısı ve önermesi muhteşem .

M
Mehmet Şahin  -   01.02.2016