Anlaşılamayan Zamanlar İçin

Anlaşılamayan Zamanlar İçin

  • Geçici olarak temin edilemiyor
  1. 1.Senleyken Daha Güzel (Kahve)
  2. 2.Kötü Şeyler
  3. 3.Gündüz Gözüyle Aşk
  4. 4.Burada Olsan
  5. 5.Hikaye
  6. 6.Savaşın Kiminle FT. Selim Kırılmaz
  7. 7.Rüya
  8. 8.Düşüyorum Yıldızlardan

Geçtiğimiz yıllarda "Bu Akşam Gidiyorum" ve "Baba Bir Masal Anlat Bana" isimli Single çalışmaları ile kendini tanıtan Bazuka , ilk stüdyo albümleri olan "Anlaşılmayan Zamanlar İçin" ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Anlaşılmayan Zamanlar İçin, uzun ve yoğun bir prodüksiyon sürecinin ürünü. 2014 yılında çalışmalarına başlanan albüm, 1 yılın sonunda bekleyenleriyle buluşuyor. Sekiz parçadan oluşan albüme, Türkçe sözlü Brit Rock sound'u hakim. Albümde karşımıza çıkan hüzünlü sözler yerini eğlenceli tınılara bırakabiliyor. Bazuka bu albümde aşktan, sokaklardan ve modern dünyadan bahsediyor. Albümün 7 parçasının söz, müzik ve düzenlemeleri Mahmut Pullu imzası taşırken, "Kötü Şeyler" şarkısı Plastic'e ait. "Savaşın Kiminle" parçasında ise Neyse'den Selim Kırılmaz konuk sanatçı olarak karşımıza çıkıyor.

Recordman Müzik Yapım etiketiyle piyasada yerini alan "Anlaşılmayan Zamanlar İçin" Utku Çılgın prodüktörlüğünde kaydedildi. Aynı zamanda Albümün mix ve mastering süreci de Utku Çılgın tarafından gerçekleştirildi.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.