Anlatabildiğim Üstad
% 10indirim

Anlatabildiğim Üstad

  • 10,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yazar,03.03.1969 yılında Aydın'ın Yenipazar ilçesinde dünyaya geldi.İlköğretimini Yenipazar İlköğretim okulunda tamamladı.Ortaöğretiminin bir yılını Nazilli İmam Hatip Lise'sinde kaln altı yılını Burdur İmam Hatip Lisesi'nde tamamlayıp 1988 yılında mezun oldu.


Akdeniz Üniversitesi Burdur Eğitim Yüksek Okulunu 1990 yılında bitirdikten sonra öğretmen oldu.Sırasıyla: Aydın Yenipazar'ın Çulhan,Hamzabali, Karaçakal-Mestanlar, Ardahan'ın Yukarı Kurdoğlu, İstanbul Üsküdar'ın Bahçelievler, Bozdağan'ın Hışımlar okullarında görev yaptı. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev aldı.halen Nazilli'nin Demirciler İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Mahalli gazetelerde köşe yazarlığı da yapmakta olan yazarın geçen yıl çıkardığı 'Boşa Yaşamışım' adlı kitabından sonra çıkardığı ikinci kitabıdır. 


Bu dünya, şu anda, yanlış olanlarla doğru olmayanlar arasındaki kavgada, bir an için yanlışın tasviyesi, fakat doğrunun tesviye edilmeyişi buhranını yaşamakta; ve ister bugüne kadar gelmiş içtimai mezhepler arası, ister hepsinin dışında ve üstünde mücerret bir vahid olarak kendisine yeni bir terkip ve nizam getirecek haberciyi bekliyor.


 Bir dünya doğuyor ve bu dünyanın doğuşunda hissedar olmayan milletlere artık içtimai manada ölüm ve yokluk düşüyor.Öyle bir dünya doğuyorki niçin yaşadıklarını ve ürediklerini izah edemeyen milletlere, yarın üstünde süründükleri  stepleri sulamak vazifesini verecektir. Böyle bir dünyanın doğmak üzere olduğunu ,ve bütün medeniyet dünyası bütün dava ve aksi davaları içersinde son tekevvün buhranlarını çekerken bizim biricik kurtarıcı sistemi kendi öz cebimizde kaybettiğimizi bilelim ve garp döne dolaşa bizim kaybettiklerimize gelmeden biz dönüp dolaşmaksızın onu kendimizde arayalım! Fakat bu 'arayalım' denmekle olacak iş değil...Onu arayıp bulacak olanları bulmak lazım...Bunun içinde asırlık mahrumluğumuzu ,derinden derine incelemek ve onun hıncıyla harekete geçmek...


-Osman Girgin


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.