• Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set
    Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set
    Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
The Devil Wears Prada/ Şeytan Marka Giyer (2006)
Genç Andy Sachs (Hathaway) milyonlarca kızın uğrunda ölebileceği bir işe sahip olmuştur. İşi, dayanılması çok zor New York moda dergisi editörü Miranda  Priestly'nin (Streep) asistanı olmaktır. Ancak sadece Miranda'nın küçük kızları bile Andy için bir kabus olabilir. Stanley Tucci ve Emily Blunt'un inanılmaz performansları ve bir dolap dolusu özel seçenek, bu DVD'de sizleri bekliyor. Şeytan Marka Giyer kesinlikle canlı, eğlenceli ve müthiş bir başyapıt. 

Bride Wars/ Gelinlerin Savaşı (2009)
Liv (Kate Hudson) ve Emma (Anne Hathaway) çocukluktan beri birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. 26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Beraber, New York'un en ünlü oteli olan The Plaza Otel'de yapılmak üzere düğünlerine hazırlanırken, organizasyon şirketinin yaptığı bir hata bütün planları altüst eder. Düğün günleri çakışan bu iki gelin, bundan sonra birbilerine karşı komik bir yarış içine girerler ve bu yarış kısa sürede bir savaşa dönüşür. Bakalım hangi gelin kazanacak? Bu eğlenceli filmde kahkahalarınıza engel olamayacaksınız. 

Love & Other Drugs/ Aşk Sarhoşu (2010)
Hathaway, aşkı yakışıklı Viagra satıcısı Jamie'de (Gyllenhaal) bulan özgür ruhlu Maggie rolunde ekranları ateşe veriyor. İkili, tanıştıktan kısa bir süre sonra birbirlerine bağlanmadıkları bir ilişkinin içine girerler ve yatak odalarını sallayan inanılmaz bir kimyasal çekimleri olduğunu farkederler. Ancak her ne kadar bağlanmaktan kaçsalar da, kaçınılmaz uyuşturucu olan aşktan çok fazla uzak kalamazlar.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.