Apartman - Site - Toplu Yapı Yönetimi

Apartman - Site - Toplu Yapı Yönetimi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Avukat Osman Oy


1950 yılında Erzurum'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra, çalışma hayatına 1974 yılında avukatlık ile başlamış, daha sonra özellikle finans sektörüne duyduğu ilgi neticesi; Bankalarda Müfettişlik, Müdürlük, Hukuk Müvaşirliği, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu Üyelikleri ve reel sektörde de Holding Genel Koordinatörlüğünün yanı sıra, medya, inşaat, sigorta, teknoloji, ticaret, turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli şirketlerde aktif Yönetim Kurulu Üyelikleri yapmıştır.


1999 başında, serbest çalışma hayatına dönen Osman Oy, yönetici, bankacı ve finansçı olmanın verdiği bilgi ve deneyimi ile halen UlusOY&Haşal Avukatlık Ortaklığı ve Oy Finans Yönetim ve Yatırım Danışmanlığı Ltd. Şti.'nde finas, hukuk ve gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır.


Osman Oy çalışma hayatı boyunca; finas, hukuk ve gayrimenkul konularında çok çeşitli kitaplara imza atmıştır.


Avukat Gerçek Onur Oy


1983 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde yer alan IGUL'un Amerikan Hukuku konulu programlarına katılmış olup, halen İstanbul Barosu sonrası, New York Barosu'na da katılım amacı ile Fordham Üniversitesi'nde Hukuk Mastırını (LL.M.) tamamlamakta olan Gerçek Onur Oy, UlusOY&Haşal Avukatlık Ortaklığı'nda orta olarak görev yapmaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.