Araf Serisi (3 Kitap Takım)
% 20indirim

Araf Serisi (3 Kitap Takım)

  • 90,00 TL72,00 TL

    hopi kampanyası
    3,60 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Araf Serisi 1 - Araf

“Saf, dokunaklı ve hayaletli  bir aşk hikâyesi” -Becca Fitzpatrick, Fısıltı’nın yazarı

Yine nehirde süzülüyordum. Ancak bu kez nefes aldığımda ciğerlerim, etrafımı saran çamurlu suyla dolmuyordu. Bedenim bu kâbustan önceki kadar hafifti hâlâ. Nehirde süzülüyor,  öfkeli akıntının sürüklemesinden etkilenmiyordu.Artık bir şeyler farklıydı; bu karanlık, beni kıvrandıran sahne, korkunç rüyalarımda yaşadığım sahnenin neredeyse aynısıydı. Neredeyse... Çünkü bu kez boğulan ben değildim. Oydu.

 

Araf Serisi 2 – Ayrılık

Benimle geçirdiği her saniye, bana dokunduğu her an sanki çok ağır nüfuz eden bir zehir gibiydi... Bunu sona erdirmeliydim. Hem de hemen.

 

“Paranormal tutkunları muhteşem kurgusuyla Amelia’nın hikâyesinin ikinci bölümüne bayılacaklar.” -VOYA

“Hudson paranormal türünde üst sıralardaki yerini korumayı başarıyor. Kayda değer bir devam kitabı… Türün hayranları kesinlikle memnun kalacak.”  -Kirkus Reviews

 

Araf Serisi 3 – Ağıt

Ölmek.bBu sözcüğün benim için öyle çok tanımı var ki… Bazen öldüm bazense onu atlattım. Fakat bu gece atlatamayacağım. Bu gece sanırım öleceğim. Ve bunu istiyorum.

 

“Üçlemenin son kitabında gerilim zirveye ulaşıyor. Okurlar sayfaları heyecanla çevirecek… İlk iki kitabın hayranları bu hikâyede kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacak.” -School Library Journal


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.