Arka Kapak 12 Aylık Abonelik
% 17indirim

Arka Kapak 12 Aylık Abonelik

Arka Kapak aboneliği mevcut ay içerisindeki sayıdan başlatılmakta ve 12 ay boyunca sürmektedir.
  • 108,00 TL89,64 TL

    hopi kampanyası
    4,48 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Kitap dünyasının yeni üyesi Arka Kapak okurların huzuruna çıktı. babil.com ve Calibro gibi kitap dünyasına yeni adresler ekleyen Libronet’in bünyesinde çıkan Arka Kapak önce online olarak okurlarla buluşmuştu. Ekim 2015 itibariyle de okurların karşısına basılı ve aylık olarak çıkacak Arka Kapak dergisine babil.com'dan, Türkiye çapındaki satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine babil.com üzerinden yıllık olarak abone olabilirsiniz.

Abonelik Koşulları
Aboneliğin başlatıldığı ay içerisinde ilk sayı gönderilir. Yeni sayılar ayın ilk haftasında (5 iş günü içerisinde) adrese postalanır. Kullanıcı teslim aldığı sayıları iptal ve iade hakkına sahip değildir. Aboneliğin iptali durumunda kullanıcı teslim almadığı sayıların bedelini, abonelik için ödediği tutar üzerinden düşülerek geri alır.Yorum Sayısı: 4

İlk sayınızı önceki alışverişimde hediye olarak göndermiştiniz. Okudum ve çok beğendim. Her sayıya çok değerli bi eseri kapak konusu yapmanız çok hoşuma gitti. Şimdi üye oldum. Eski sayıları da aldık mı tamamdır..

S
Sıdık Ozan  -   08.03.2016

ilk sayınızı inceleme fırsatım oldu hem içerik hem de basım ve formatı çok hoşuma gitti kaliteli dopdolu bir dergi bu yüzden abone olmaya karar verdim tebrikler.

N
Nedim Can  -   11.02.2016

Edebiyatla ile ilgili, bir çok süreli yayını takip ettim ama Arka Kapak dergisi tam aradığım dergi. Ben ilk alışverişimde hediye olarak gönderildiğinde inceleme fırsatı buldum. İlk izlenimimden yola çıkarak sunu diyebilirim ki: Kesinlikle edebiyatseverler bu dergiyle tanışmalı ve takip etmeliler.. Ayrıca yanında çok güzel bir defter ile gönderilmişti. Babil.com a teşekkürü de borç bilirim :)

G
Gamze Gamze  -   19.05.2016

muhteşem bir dergi sıkıcı değil ve kaliteli :)

D
Duygu Küçükyıldırım  -   16.04.2016