Arkadaki Köprüleri Yakın
% 44indirim

Arkadaki Köprüleri Yakın

Motivasyon Psikoloji Kitapları Serisi
  • 15,00 TL8,40 TL

    hopi kampanyası
    0,42 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yazar Rövşen Abdullaoğlu filozof–teolog ve psikologdur. O, 1978 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü'de dünyaya gözlerini açtı. İlköğretim ve lise eğitimini bitirdikten sonra Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi’ni kazandı. Üniversiteyi bitirdikten ve askerlik hizmetini tamamladıktan sonra oryantalizm bilimleri alanında eğitim almak üzere İran İslam Cumhuriyeti'ne gitti. Oradaki teoloji ve felsefi bilim merkezlerinde Arap ve Fars dillerinde yüksek eğitimini devam ettirdi. Bu alandaki tahsiline ömrünün sekiz yılını harcadı.


O, Doğu bilimleri ve teoloji alanındaki eğitimini bitirdikten sonra Moskova'nın "Pozitif Teknoloji ve Konsalting" Enstitüsü "Pratik psikoloji" bölümü "Geştalt-terapi metodu üzerine psikolojik danışmanlık" alanında eğitim almış ve orayı da başarı ile tamamlamıştır.


Ana dili olan Azerice dışında Arapça, Farsça, Rusça ve Türkçe bilen yazarın Azerbaycan'da bugüne kadar “7 serbest, 9 çeviri ve yorum, 2 tanesi de yalnız çeviri olmak üzere” 18 kitabı yayımlanmıştır.


Yazı stili nesir, esse, psikoloji, motivasyon, irfan, felsefe ve teolojidir.


Yazar şu anda psikoloji, felsefe ve teoloji üzerine araştırmalarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda o, "Gadim Gala" Yayıncılık ve Basım Merkezi’nin bilim kurulu başkanıdır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.