Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD)
% 28indirim

Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD)

  • 24,00 TL17,28 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir ülkede AŞK yoksa orada özgürlük de yoktur; çünkü en sağlıklı başkaldırıyı ÂŞIKLAR yapar. Bir ülkede birlik yoksa orada huzur da yoktur; çünkü en güzel sonuca birlik sağlandığında ulaşılır.


Peki; nasıl birlik olunur? Sana hediye edilen, 3 CD ve 78 parçadan oluşan Âşığın Arsız Nefesi albümündeki gibi. Bu albüm sayesinde Mehmet Çağan’ın gönlü gönüllerle kaynaştı, birbirini tanıyan veya tanımayan insanlar gönül yolunda birleşti. Herkes şaşkındı. İki yılda, 100’ü aşkın ehil insan; sanatçılar, üniversiteler, stüdyolar, teknik ekipler, dansçılar nasıl oldu da gönüllülükle, senin için, sanat için, şiir için birlik oldu?


Akıl şaşkındı; çünkü paragöz dünyada bunun olmayacağına kendini inandırmıştı ve işin içinden çıkamadı... Oysa her şey apaçık ortadaydı; akıl ne kadar istese de gönlü çözemez! Akıl bir damla, gönül okyanus.


Dostum, şimdi susma zamanı geldi!
Victor Hugo’nun dediği gibi:
“Ey şair bana yağmurdan bahsetme, yağdır!”


Şiir tiyatromuza hoş geldinn!


Albümde yer alan sanatçılar:
Açelya Akkoyun, Ahmet Saraçoğlu, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, Anjelika Akbar, Arzu Balkan, Barış Taşkın, Behzat Gerçeker, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Bülent Emin Yarar, Cafer Nazlıbaş, Can Doğan, Can Sanıbelli, Cenap Oğuz, Ceyhun Yılmaz, Çiğdem Aydemir, Domique Göker, Ender Gündüzlü, Eser Eyüboğlu, Ferdi Merter, Göksel Baktagir, Görsel Kortay, Halit Kıvanç, Hasan Cihat Örter, Hayko Cepkin, Hikmet Çağan, İbrahim Yazıcı, İlhan Şeşen, Jehan Barbur, Levent Kırca, Mehmet Çağan, Mercan Dede, Metin Akpınar, Müjdat Gezen, Nino Varon, Rutkay Aziz, Serkan Aygün, Seyfi Dinç, Tamer Karadağlı, Tayfun Talipoğlu, Toprak Sergen, Tülünay Erdem, Uğur Taşdemir, Uğur Uludağ, Yıldız Kenter, Zeki Alasya, Zülfü Livaneli.


 


 


Kendine Yalan Söyleme

Kendine Yalan Söyleme

Mehmet Çağan

12,15 TL
Mutluluğun Arsız Yüzü

Mutluluğun Arsız Yüzü

Mehmet Çağan

11,25 TL
Yok Olacakken Var Olmak

Yok Olacakken Var Olmak

Mehmet Çağan

9,38 TL
Rengi Rengine

Rengi Rengine

Mehmet Çağan

3,24 TL
Düş Satmak

Düş Satmak

Mehmet Çağan

6,21 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.