Aşk Nerede?
% 19indirim

Aşk Nerede?

  • 20,00 TL16,20 TL

    hopi kampanyası
    0,81 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hande, kreatif direktörlük yaptığı reklam şirketinde hiç beklemediği bir terfi alır ve hayatı altüst (evet, evet, terfiden dolayı) olur. Şehir değiştirmesi gerekecektir ve bunun nasıl olacağını düşünürken, kendini birden bambaşka bir ülkede (evet, evet, başka bir ülkede) bulur. Giderken yanında bir dolu hayal kırıklığı ve planlar götürür.


Elbette bu hikaye için bize bir de yakışıklı erkek lazımdır. Hani şöyle yakışıklı, kaslı, güçlü, kuvvetli... Eric de bu rol için biçilmiş kaftandır. Ancak her yakışıklının CEO ve centilmenlik abidesi olması da beklenemez, değil mi?


Bu dağ adamı ve deli kızın yolları kesişecek. O dakikadan sonra Hande'ye çok gülecek, Eric'e çok kızacaksınız, ama bu masum aşk arayışını da çok seveceksiniz.


Ve soracaksınız; eee, Aşk Nerede?


Yorum Sayısı: 3

Aşk Nerede konusu 'klasik Türk filmi tadında' olsa da, o kadar sıcak, o kadar içten bir hikaye ki! Bir kere Hande içimizden biri, tam bir Türk kızı! Okurken kendi içinden konuştuğu kısımlarda gülmekten öldüm resmen.😂 Erkeklerin bir türlü akıl sır erdiremediği 'kız kafası'nı o kadar güzel anlatmış ki Ayşe Ayhan, 'heh aynı ben' demekten kendimi alamadım çoğu yerde. Ve Eric, yakışıklı olduğu kadar odun da olsa çoğu zaman, ben bu dağ adamını sevdim!😍 💖
Benim kitabı sevmemdeki en büyük etken...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   09.04.2016

Yazarı kişisel sosyal medya hesaplarından da takip edip çok sevmeme rağmen wattpad'de başlayıp daha sonra basılmış bu kitabı maalesef beklentilerimin altında buldum. Kişisel kitap yorumlamalarını, matematik öğretmeni olmasını ve yaşam standartlarıyla Ayşe Ayhan'ı çok sevsem de ilk kitabının bu kadar çiğ olacağı aklıma bile gelmezdi. Ya da ben kendisini gözümde çok büyüttüğüm için hayal kırıklığına uğradım, bilemiyorum. Basılacağını öğrenince internet üzerinden okumamış ve aylarca çıkmasını...devamını oku

B
Büşra Demirtaş  -   06.04.2016

Bence su ana kadar okuduğum en ama en güzel kitap kitabı tüm okul olarak okuyoruz yorumları okurken coooooooooooook şaşiriyorum o kitabı okuduktan sonra 7 kiz arkadaşımla yönetmen olmak istiyoruz:-) :-) :-) :-) :-) :-)

C
Ceren  -   01.05.2016