Aşk Nöbeti
% 25indirim

Aşk Nöbeti

  • 30,00 TL22,50 TL

    hopi kampanyası
    1,13 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zorla evlendirilecekken özgürlüğe kaçan bir kız, kendisini hayatının en tutkulu çatışmasının ortasında bulursa, bu yakıcı savaştan sağ çıkabilir mi?


19 yaşındaki tecrübesiz kasaba kızı Alin, Özel Kuvvetler mensubu abisinin can dostu Yüzbaşı Ulaş’a kafayı takarken ne düşünüyordu acaba? Bir kere adam bordo bereliydi, ayrıca iflah olmaz bir çapkındı ve Alin’den en az on yaş büyüktü. Üstelik emanet saydığı bu çilli bücürü kesinlikle ama kesinlikle istemiyordu. Ne var ki, bu fazla yakışıklı ve cesur asker bir konuda yanılıyordu; çatışmadan da, teröristten de, ölümden de korkmayabilirdi ama Alin denilen ateş parçasından korksa iyi olacaktı.


Yorum Sayısı: 2

Ben bu kitaba ilk whatpadd de okumuştum.Kitap eleştirmeni ya da yazar değilim ama iyi bir okuyucuyumdur.Öncelikle yazarın muhteşem bir dili var anlatımı,kurgusu,karakterleri çok çok çok iyi.Evet biraz argo olan bir kitap ama inanın ki okurken sizi kesinlikle rahatsız etmiyor hatta bazı yerlerde onlarsız olmaz gibi geliyor. Yazarın diğer kitabını da çokkkkk severek okuyorum ve derhal kitabı satın alıyorum. Okunması gereken özel kitaplardan biri...

M
Melike  -   24.05.2016

Tüm yaşananlar ve olaylar gerçekliğe o kadar yakın bir örgüyle kurulmuş ki Türk adı için ağlayacağız sayfalar olacak. Aşkın ötesinde millet kitabıdır.

S
Selin  -   16.07.2016