• Aşk Romanları Seti (5 Kitap Takım)% 31indirim
  Aşk Romanları Seti (5 Kitap Takım)
  Aşk Romanları Seti (5 Kitap Takım)

Aşk Romanları Seti (5 Kitap Takım)

 • 95,00 TL65,55 TL

  hopi kampanyası
  3,28 Paracık
  Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
 • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Çikolata Tadında Hayat - Michele Gorman

Hannah, işinden atıldığında, evren onun için yeni planlar yapmaya çoktan başlamıştır… Bir anda hayatını değiştirmeye karar verir ve arkadaşı Stacy'nin de gazıyla Londra'ya taşınır… Orada, yepyeni bir macera onu beklemektedir; yeni arkadaşlar, iş, entrikalar ve aşk…

"Erkekler neden kalbimize giden yolun; giysi ve mücevher kutularından değil de (tabii hediyeler daima takdir edilir) kulaklarımızdan geçtiğini anlamaz, bilmem. İşte bir kızı daima komik adamın kazanmasının nedeni bu."

Aradığı aşkı bulursa her şey çok şahane olacak, peki ya o kim? Mark? Bay Potansiyel? Sam? Barry?

"Bir gün âşık olabilirmişim gibi geliyor. En azından; mükemmelliği bütün gün sarhoş olup arkadaşlarıyla futbol izleyerek geçirmek şeklinde tanımlayan erkeklerden birine değil (ya da en azından bana o erkeklerden biri olduğunu belli etmeyecek kadar kafası çalışan birine)."

Hannah'ın en yakın arkadaşı olmaya, sırlarını tutmaya, ağladığında avutmaya ve birlikte kahkahalarla gülmeye var mısınız?

 

"Bu kitap olağanüstü, romantik, eğlenceli ve Pucca kadar samimi..."

-Kitap Aşkım-

 

"Her sayfa inkâr edilemez derecede eğlenceli."

-Nick Spalding, Yazar-

 

"Sıcak, esprili ve harika."

-MattDunn, Terk Edildim kitabının yazarı-

 

Aşk ve Diğer Doğal Afetler - Holly Shumas

Kocanızın başka bir kadına âşık olmasını mı yoksa fiziksel birlikteliğini mi, hangisini daha kolay affedebilirsiniz?

Kocası Jonathan’ın son bir yıldır bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendiğinde Eve, sekiz aylık hamiledir... Hamileliğin duygu fırtınası içerisindeyken üstüne bir de kendisini ihanete uğramış hisseder, kocası ise onu aldatmadığını söylemektedir. Evlilikleri nasıl devam edecektir? O güne kadar yaşadıkları tüm mutlu anlar koca bir yalan mıdır? Eve, evliliğini ve aşkını sorgularken, kendisini yepyeni keşiflerin kıyısında bulur. Hayat onun için artık eskisi gibi olmayacaktır.

“Duygusal ilişkinin zararsız olduğuna inanan kişi bir tür şokta demektir. Holly Shumas bu yalanlar sarmalını dramatik ve yürek burkan bir etkiyle anlatıyor.”

-Victoria Zackheim, The Other Woman editörü-

 

Aşkın Peşinden - Michele Gorman

“Hong Kong’da Sam ile birlikte yaşamayı hayal ettiğim hayat tam olarak şuydu: İşten sonra buluşup el ele tutuşacak, günümüz, dünümüz ve geleceğimiz hakkında konuşacaktık. Birlikte yeni yerler keşfedecek, zaman zaman öylesine daldığımız barlarda şişelerce şarabı birlikte içecek, kim, nerede hiç umursamayacak, hatta fark bile etmeyecektik, çünkü birbirimizle meşgul olacaktık.”

Hannah, Hong Kong’a Sam’in peşinden işte tam da bu hayallerle gelmişti. Peki ya Sam, düşündüğü kadar kendisine âşık mıydı?

Michele Gorman, sonsuz kahkahalar vadettiği duygusal bir aşk romanıyla daha, romantik komedinin kapılarını sizin için aralıyor!

 

“Aşkın Peşinde’yi okumak, komik, samimi ve her zaman eğlendiğim bir arkadaşımla dertleşmek gibi.”

-Chrissie Manby-

 

“Michele’nin kalemi ilgi çekici, esprili ve karşı cinse karşı da oldukça anlayışlı.”

-Sophie Kinsella-

 

“Gorman, eğlenceli ve beni kahkahalara boğan bir yazar.” Carole Matthews  “Her sayfası yadsınamaz derecede eğlenceli.”

-Nick Spalding-

 

“Sex in the City hayranları Hannah’ın kendini bulma eğilimindeki son derece eğlenceli macerasına bayılacaklar.”

-Novel Escapes-

 

Sadece Seni Sevdiğimi Söylemek İçin Aramıştım - Eda Tuzcalı

"Öpmeye doyamayacağım bir kadınla karşılaşmadım."

Su, tez konusu olarak bir telekız olmayı seçti; tanımadığı erkeklerle 6 ay boyunca telefonla konuştu, onların dertlerini dinledi, yol gösterdi, fantezileriyle onları mutlu etti. Konuştuğu erkeklerin kimisi kendine çok güvenliydi. Ama içlerinden birisi (Mert), hiç konuşmuyor sadece Su'nun sesini dinliyordu…

Birkaç konuşmadan sonra; Mert utangaçlığını yavaş yavaş üstünden atmaya başladı, kendinden bahsediyordu; Su ise kuralları gereği kendisi ve hayatı hakkında hiçbir ipucu vermiyor; tıpkı bir telekız gibi davranıyordu…

Gün geçtikçe Mert, hiç görmediği bu genç kadına tutkuyla bağlandı. Onu görmek, ellerini tutmak, teninde ellerini dolaştırmak, kokusunu hissetmek istiyordu… Ama Su, sadece bir oyunun içindeydi; bu gerçek değildi…

Mert'in son sözü ise şuydu: SADECE SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İÇİN ARAMIŞTIM…

O günden sonra, Su'ya artık ulaşamaz oldu…

Peki ya kader onlara bir şans daha verse, bu kez sesleri değil; gözleri buluşsa, birbirlerini tanırlar mıydı?

"Aynı gökyüzünü paylaşmadığımızı biliyorsun değil mi?"

"Sana kendi gökyüzümü göstermeyi isterdim."

 

Mahremiyet - Rupert Thomson

1691 yılının Floransa’sı…

Rönesans daha gerçekleşmemiş, kentler büyük bir karanlık altında, herkes şüpheli, her şey yasak ve özgürlük ise ölümüne korkulan bir halde… Aydınlanma dönemi artık çok yakın ve toplumda bunun izlerini okumak mümkün olsa da, bilgi hâlâ en büyük güç ve sadece çok küçük bir zümrenin elinde…

Büyük suçlamalarla baş etmek zorunda kalan Geatano Zummo ise tüm bu karanlığın ortasında, kafasında aydınlanma fikirleri olan ama zor durumda kalan bir adam. Yirmi yaşındaki güzel kölesini önce serbest bırakmak, sonra da onu korumak adına hayatını ortaya koyan büyük bir kahraman… Kölesine duyduğu aşk, engizisyonun baskısı, siyasi çevrenin harareti, komplolar ve sonu gelmeyen entrikalar…

17. yüzyıl Fransa’sında geçen soluk kesen bir öykü, içinizi titretecek bir aşk hikâyesi, ayak oyunları, entrikalar ve ihanetlerle dolu bir çağın panoraması… Mahremiyet, adının aksine olmayan bir mahremiyeti ve bireysel dünyanın imkânsızlığını, aşkın karşı konulamaz halini ve cesaretin gücünü anlatıyor.

 

“Rupert Thomson’un 17. yüzyıl Floransa’sını anlattığı, entrikaları açığa vuran başyapıtı…”

-Stephanie Merritt, The Guardian Gazetesi-

 

“Bir yanda Medici ailesi üyesi dükler, diğer yanda ezilen ve fakir insanlar ve tabii aşkın öne geçilemez hali… Thomson bize olağanüstü bir okuma zevki sunuyor. Yeniden okumak istediğim çok az kitaptan biri…”

-Allan Massie, The Scotsman Gazetesi-

 

“İlham verici ölçüde gerçek, tutkunu olacak kadar şahane…”

-Philippa Gregory, Boleyn Kızı’nın yazarı-

 

“Gümüşten çığlıklar, altından gözyaşları ve çürümüş bir masumiyet… Bu devir ve bu muhteşem kurgu, tezatlar içinizi delip geçecek…”

-Adam-Mars Johns, London Review of Books-


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.