Aşk Yağmuru
% 31indirim

Aşk Yağmuru

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Brady, orduya bağlı olarak çalışan kiralık bir pilottur. Evi yoktur, sadece bir valizle hiçbir yere bağlı kalmadan yaşamaktadır.


Lilah, üniversitede yaşadığı bir olay yüzünden erkeklere olan güvenini yitirmiş, bu yüzden bütün hayatını hayvanlara adamıştır. Geçirdikleri küçük bir araba kazasından sonra Lilah ve Brady’nin tüm hayatları değişir.


Belki de bu sefer Brady ilk kez doğru yerdedir ve evini bulmuştur. Belki ilk kez sırlarını anlatabileceği bir kadına rastlamış, üstelik o kadının tüm sırlarını merak etmiştir. Ve Lilah belki de ilk kez bir adama büyük bir tutkuyla bağlanacaktır.


Aşk bir yağmur olup üzerlerine yağacaktır; hem de onları sırılsıklam edene kadar.


Yorum Sayısı: 1

Evet, bu kitabın yazarına ne kadar kızgın olduğumu anlatabileceğim bir yer! Kusura bakmayın sevgili babil.com bir kitap alışverişi sitesinin sattığı kitabın altına kötü bir yorum yazmaktan ben de hoşlanmıyorum ama benim gibi düşünebilecek insanları da memnun bırakmanın tek yolu bu giib duruyor! Şimdi Aşk Yağmuru adlı kitaba dönecek olursam, ben yazarın daha önce hiçbir kitabını okumamıştım bunu da indirim reyonunda görmüş adından be sanıyorum kapağının renginden (ya da masum geçmişimden...)...devamını oku

O
Okuyan Okuyucu  -   16.04.2016