Aşka Şeytan Karışır
% 28indirim

Aşka Şeytan Karışır

  • 15,00 TL10,80 TL

    hopi kampanyası
    0,54 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkâr olmaz, iyiler kötülük yapmazdı; eğer aşka şeytan karışmasaydı...


Gençliğin verdiği cesaretle zor bir aşkın içine gözü kapalı giriverir Aslı. Toplum kurallarını, ahlakı, vicdanı, ayıbı bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Ömer’e kaptırır kalbini. Sevgilisinin evli olması bile umurunda değildir ilk başlarda. Ama kıskançlık, sorgulamalar, hayaller ve hayal kırıklıklarının ardından çareyi kaçmakta bulur. Yıllar sonra, artık olgun bir kadın olduğunu sandığında, Ömer tekrar çıkar karşısına.


"Çok akıcı bir üslup, çok iyi gözlem, çok doğru tespitler... Herkesin alacağı bir şeyler var kitaptan. Ve ileride torunlarınıza 2000’li yıllarda aşk ve arkadaşlık ilişkilerinin nasıl olduğunu göstermeniz açısından lüzumlu bir kitap."


- Pakize Suda


"Hande Altaylı’nın Aşka Şeytan Karışır adlı romanı kolay okunuyor ama ilişkiler dünyasının yutulması en zor “lokmaları”nı okuruna sunuyor."


- Haşmet Babaoğlu


"Bir kadının hayatta karşılaşabileceği birçok duygu ve yalnızlık var kitapta, yazar tarafından yeni tanımlanmış kavramlar da var. Sizin de ilginizi çekeceğini düşünüyorum."


- Ayşe Arman


Delice

Delice

Hande Altaylı

17,82 TL
Aşka Şeytan Karışır

Aşka Şeytan Karışır

Hande Altaylı

7,13 TL
Kahperengi

Kahperengi

Hande Altaylı

18,63 TL
Maraz

Maraz

Hande Altaylı

12,6 TL
Aşka Şeytan Karışır

Aşka Şeytan Karışır

Hande Altaylı

9,38 TL
Yorum Sayısı: 1

Çabuk okunan, sürükleyici bir roman, aşk her zaman masum olmuyor, şeytan karışırsa işin içine neler olabileceği işte bu kitapta.

G
Gülfem Özgürlük  -   02.02.2016