Aşkatür - Aşk Bir Karikatürse

Aşkatür - Aşk Bir Karikatürse

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Aşkın hayatınızı bir karikatüre çevirdiğini hissettiğiniz oldu mu hiç? Ya da aşkın, aslında bir karikatür olduğunu düşündünüz mü? Mutluluktan kulaklarınıza kadar uzanan dudaklarınızla yirmi dört saat aralıksız gülümsedğinizi, ancak karikatürlerde rastlanacak komik, balon yanaklı karikatür adamlarına benzediğinizi fark ettiniz mi?

Bir mizahçının kaleminin ucundaki komik karakterlere dönüştüğünüzü, aşkın size komik şeyler yaptırdığını ya da bir karikatür karesinin içinde yaşadığınızı düşündünüz mü?

Kıskançlığın tüm düşüncelerinize hakim olduğunu, paranoyalarınızın sizi ele geçirdiğini, yaptıklarınıza inanamadığınızı ama yapmış bulunduğunuzu gözlediniz mi? Aşk sizi ele geçirdikçe, ilişkilerinizin üzerine soğuk su dolu bir kova düşürüp herkesin güldüğü sakar bir palyaçoya dönüştüğünüzü hissettiniz mi? Sizce de, hayatlarımız karikatürlere benzemiyor mu?

Yaşamın, hayatın sanal bir ortam, hepimizin de bir bilgisayar programının içindeki varsayımlar olduğunu savunan komplo teorilerini unutun. Çünkü dünyamız olsa olsa bir karikatür olabilir. Bizler de konuşma balonlarının altında yaşayan çizgi kahramanlar...
(Arka Kapak)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.