Aşkın Kokusunu Aldım
% 28indirim

Aşkın Kokusunu Aldım

  • 22,00 TL15,84 TL

    hopi kampanyası
    0,79 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Aşktan kaçan bir kadın... Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam... Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar...


Hiçbir aşk bu kadar imkansız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti.


Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dahil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.


Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kâbusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi.


Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama aşıktı.


Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikayesi...


Aylardan Aşk

Aylardan Aşk

Meral Kır

19,44 TL
Yolum Aşka Düştü

Yolum Aşka Düştü

Meral Kır

14,4 TL
Aşkı Seçtim

Aşkı Seçtim

Meral Kır

18,63 TL
Aylardan Aşk

Aylardan Aşk

Meral Kır

18 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.