Aslolan Yolculuğun Ta Kendisidir
% 19indirim

Aslolan Yolculuğun Ta Kendisidir

  • 16,00 TL12,96 TL

    hopi kampanyası
    0,65 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitap devam etmeyi seçenler için yazıldı. Hayatı olduğu gibi kucaklayanlar, ilk başta kötü gibi görünen deneyimlerin birer mucize olabileceğine inananlar için yazıldı. Yaşamın gizli anahtarını bulmak için…


Her şeyinizi kısa süre içinde kaybettiğinizi varsayın. Ne yapardınız? 


Kaybettiklerinize üzülüp yakınır, kendinizi mi suçlardınız, yoksa her şeyi ardınızda bırakıp yepyeni bir sayfa mı açardınız?


Alan da tam olarak bu ikilemde kaldı her şeyini kaybettiğinde. Eşini, evini, yaşadığı konforlu hayatını bir anda yitirdi. Sonra, onu sınayan iki soruyla yüzleşti: Tamam mı, devam mı? 


Ya her şeye kesin bir son verecek ya da kendi hayatına koca bir virgül koyup, bambaşka bir hayat deneyimine kanatlanacaktı. 


O, ülkeyi bir uçtan bir uca yürümeyi seçti. Bu seçimin ona hiç beklemediği karşılaşmalar, kavuşmalar ve yüzleşmeler getireceğini henüz bilmiyordu…


Yazar Hakkında
Richard Paul Evans, 1962’de ABD’nin Utah eyaletinde doğdu. Üniversite eğitiminin ardından bir süre reklam uzmanı olarak çalıştı. Çocukları için yazdığı ilk romanı Christmas Box 1995’te basıldı ve tüm dünyada üç milyondan fazla sattı. Şimdiye dek yayımladığı on sekiz kitabın her biriyle çoksatanlar listesinde uzun süre ilk sıralarda kalan Evans’ın eserleri yirmi beş dile çevrildi ve tüm dünyada on dört milyondan fazla sattı. Aslolan Yolculuğun Ta Kendisidir, yazarın Türkçeye çevrilmiş ilk kitabı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.