Atatürk'ün Yarbayı: Talat Turhan İçin Ne Dediler
% 13indirim

Atatürk'ün Yarbayı: Talat Turhan İçin Ne Dediler

  • 20,00 TL17,40 TL

    hopi kampanyası
    0,87 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Karanlık ve kirli bir döneme ışık tutup o dönemin çirkin içyüzünü gözler önüne seren Bomba Davası-Savunma'nızı yararlanarak, öğrenerek okudum.


- Aziz Nesin


12 Mart döneminde 'Bomba Davası' nedeniyle yargılanan E. Kur. Yb. Talat Turhan da Ziverbey Köşkü'nde en ağır işkencelerden geçmiş ve işlemedği bir suç zorla kendisine kabul ettirilmek istenmişti.


- Uğur Mumcu


Talat Turhan'ı bilmem tanımaya gerek var mı? Eğer tanımayan varsa, kitabını almalı,  tanımalıdır. Çünkü tanınması gereken kişileri tanımadan, bilinmesi gereken olayları bilmeden ülkemizin nereden gelip nereye gittiğini anlamak olanaksızdır.


- İlhan Selçuk


- Muzaffer Ayhan Kara; 1958'de doğdu. 50. Yıl Çağlayan Lisesi'nin ardından lisans eğitimini İİTİA-Şişli Siyasal Bilimler Fakültesi'nde, yüksek lisans eğitimini de M.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. Yirmi yılı aşkın bir süredir ulusal basında ve periyodiklerde yazdı.


Yeni Tip Müdahale ve Ordunun Restorasyon İstemi (1999), 18 Nisan 1999 Seçimleri-Panorama (1999), TBMM Dışındaki CHP (2000), Kuruçay'dan Şişli'ye (2004) ve Türk Siyasal Yaşamında 1961 Sonrası Bir Olgu: Koalisyonlar (2004) adlı yayımlanmış kitapları bulunuyor


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.