Ateşin Varisi
% 19indirim

Ateşin Varisi

  • 29,00 TL23,49 TL

    hopi kampanyası
    1,17 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Karşınızda Alevlerin Tanrıçası Celaena Sardothien.

Celaena artık küllerin ve ateşin varisi, kimsenin önünde eğilmeyecek. Ölümcül yarışmalardan ve kalbini parçalayan anılardan sonra hayatta kaldı. Şimdi de en karanlık gerçeğe doğru yola çıkıyor… Geleceğini sonsuza kadar değiştirebilecek korkunç bir gerçeğe doğru…

Dünyasını köleleştirmeye çalışan acımasız canavarlar, ufukta birer birer görünmeye başladılar. Celaena gücünü toplamak zorunda. Sadece içindeki kötülükle savaşmak için değil, zincirinden kopmuş şeytanı yenmek için.

Cam Şato ve Karanlık Taç’tan sonra Sarah J. Maas, suikastçısını, en göz kamaştırıcı parlaklığa ulaşması için ateşe veriyor.


Yorum Sayısı: 1

Seriyi neden seviyorum? Konu bir kerem orijinal, ana karakter olan Celaena güçlü ve aklı başında biri, Prens Dorian kibar, olaylar ilgi çekici ve sürükleyici, yazar karakterlerin düşüncelerine derinlemesine inmiş, kitap 'oldu bitti geçelim oyana' durumu yok, betimlemeler ile yazılmış akıcı bir dili var ama en önemlisi CHAOL!
Serinin kapakları kötü, sayfa kalitesi kötü... Ama lütfen yayınevinin baskı kalitesizliği yüzünden bu güzelim seriyi bir kenara atmayın, okumam demeyin. Bir şans...devamını oku

B
Beyza Yavuzyılmaz  -   05.05.2016