Atkins ve Jones'un Genel Kimya İlkeler ve İçyüzünü Kavrama Problem Çözümleri
% 6indirim

Atkins ve Jones'un Genel Kimya İlkeler ve İçyüzünü Kavrama Problem Çözümleri

  • 27,50 TL25,85 TL

    hopi kampanyası
    1,29 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Genel Kimya'nın amacı, öğrencilikten bilim insanlığına yolculukta size yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için yazarlar, bir kimyacının gözüyle maddeyi görme yeteneği ve kimyasal ilkelerle laboratuvar ve çevremizdeki uygulamaları arasında bağlantılar yapmak için "kimyanın içyüzünün kavranması" konusunu geliştirmede size yardımcı olmaya odaklanmışlardır.


Problemlerin Çözümü Kitabı, size problem çözerken nasıl bir yol izleyeceğinizi öğretmeye yardımcı olarak problem çözmedeki ustalığınızı artıracaktır. Bu kitap, ders kitabındaki tek sayılı problemlerin tamanının adım adım çözümlerini içermektedir.


Problemlerin Çözümü Kitabı, sizi daha iyi bir öğrenci ve kimyacı yaparak problem çözme becerinizi ve kimyanın içyüzünü kavramınızı geliştirecek ve derste daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.


- Genel Kimya için diğer destekler:


- Toolbox Tutorials, interaktif biçimde başlıca hesaplama tiplerini verir. Bunlar, kavramlar ve problem çözme arasındaki bağlantıları gösterir ve öğrenme yardımcı malzemelir ve anahtar malzemelerin özeti olarak tasarlanmışlardır.


- ChemCasts, bir hocanın bir problem çalışmasını seyretmenin yüz yüze deneyimini tekrarlar. Sanal bir beyaz tahtanın kullanıldığı bu videolar öğrencileri ve çözüm sırasında kavramları açıklayarak çalışılan örneklerin çözüm anahtarındaki adımları içerir. Bunlar kolaylıkla bir bilgisayarda izlenebilir veya bir İpoda indirilebilir.


- Scientific American'dan ChemNews Scientific American'da yayımlanan en son makalelerle ilgili başlıca haber akışını sağlar.


-DynamicBook, tam bir konu akışını ve elektronik kaynaklara yerleştirilmiş bir bollukta indirilebilir e-kitap biçimini icerir. Toolbox Tutorials, ChemCasts ve ChemNews gibi bütün Premium çoklu ortamları e-kitap sayfalarına doğrudan bağlantılıdır. Aynı zamanda notlar alabilir, önemli kısımları kaydedebilir ve bilgileri taşınabilir araçlara aktarabilirsiniz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.