Ayasofya'nın Gizli Tarihi
% 28indirim

Ayasofya'nın Gizli Tarihi

  • 22,00 TL15,84 TL

    hopi kampanyası
    0,79 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Ayasofya’nın sırlarla dolu gizli tarihi ilk kez gözler önüne seriliyor... Ayasofya’nın içindeki gizemli sembollerin anlamı ne? Hangi gizli örgütler Ayasofya’ya izlerini bıraktı? Bu işaretler hangi amaçla mabede kazındı? Ayasofya’nın dehlizleri nerelere uzanıyor? Tapınak Şövalyeleri Ayasofya’yı nasıl hedefine aldı? Ayasofya’da hangi Kutsal Emanetler’i aradı? Mabedi kirletmek adına içinde türlü sapkınlıklar yapanlar kimlerdi? Ayasofya düşmanı Venedikli Dandolo’nun mezarı neden Ayasofya’nın içinde? Fatih Sultan Mehmet, fetih sonrasında kılıç hakkı Ayasofya’da hangi değişiklikleri yaptırdı? Fatih Sultan Mehmet’in Bellini’ye yaptırdığı ünlü tablosu Ayasofya’yla ilgili hangi sırrı saklıyor? İstanbul işgal altındayken “Ayasofya’da haç görmektense onu yıkarım!” diyerek düşmandan koruyan gizli kahramanlar kimlerdi? Osmanlı’nın Cami-i Kebir’i nasıl müzeye dönüştürüldü? Neden hala küresel güçlerin ve ezoterik örgütlerin hedefinde? Ayasofya’yı, okudukça anlayacak anladıkça sevecek sevdikçe sahipleneceksiniz.

Yorum Sayısı: 6

Kitap ,programı reklamsız ve süre kısıtlaması olmadan izlemek gibiydi ve içerigide çok ilginç ilk defa öğreneceğiniz bilgilerle dolu. Görsellerle desteklenmesi verilen bilgiyi pekiştirmek adına çok hoş . Ayrıca sayfa kalitesi vs mükemmel..devamını bekliyoruz sabırsızlıkla

M
Merve Yılmaz  -   18.02.2016

İlgi çekici bir çırpıda Resimlerle birlikte çok hoş olmuş. Meraklıları kaçırmasın.

F
Fyz Blgc  -   29.02.2016

Okuduğum en sürükleyici kitaplardan biri oldu.Anlaşılır ve akıcı dili sayesinde elimden düşmedi. Artık Ayasofya'ya bambaşka gözlerle bakıyorum,bilen gözlerle.

Ş
Şengül Çakırca  -   01.09.2016

Ayasofya, Müslümanlar için önem taşıdığı kadar Hristiyan ve Yahudi dünyası içinde büyük bir önem arz etmektedir. Bunun için Ayasofya, İstanbul’a yolu düşen herkesin uğrak noktasıdır. Bu kadar önemli olan bir mabedin tarihinin bizler açısından bilinmesinin önemi tartışılmaz. Erhan Altunay, Ayasofya’nın Gizli Tarihi eserinde bu mabedin yapılışından başlayarak tarihini tüm detaylarıyla konu edinmiştir. Bu eseri okuduktan sonra Ayasofya’nın üstü ile olduğu kadar yeraltında bulunan dehlizleri ve...devamını oku

E
Engin Bulut  -   29.06.2016

Tarih ile ilgili kitap yazmak zordur. Malum, söylediklerinizin kesinliği ve doğruluğunu tasdik edecek bir kaynağınız yoksa , yazdıklarınız havada kalır. Ayasofya'nın Gizli Tarihi kitabı mükemmel olmasa da iyi denilebilecek bir kitap.

Ö
Özkan Köse  -   16.03.2016

Hani çok sevdiğiniz bir şarkıyı dinlerken ya da yemeği yerken hiç bitmesin istersiniz ya öyle bir kitap. Gayet basit, açık, pırıl pırıl bir kitap. Etkileyiciliği fotoğraflarla desteklenmiş. Merakınız var ise mutlaka okuyun. Öğrenecek, anlayacak hatta yaşayacaksınız. Kitap kalitesi de ayrıca çok iyi. Başladım, kapıldım, merak ettim, öğrendim, etkilendim.

K
Kaya Erer  -   26.02.2016