Bağlaşıklık Tuzağından Kurtulmak

Bağlaşıklık Tuzağından Kurtulmak

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Olumsuz İlişkilerin nedenlerini anlayabilmeyi ve bunlardan kurtulabilmeyi anlatan farklı eşsiz bir yaklaşım.


Dr. Barry ve Janae Weinhold sağlıksız ve yıkıcı özellikler taşıyan ilişki kalıplarımızın farkına varabilmemizi ve bunlardan kurtulabilmemizi sağlayan sistematik bir plan önermektedirler. Bir anlamda bağlaşıklığın kalıcı, ilerleyici ve çaresiz olduğunu kabul eden yaygın anlayışa karşı meydan okumaktadırlar.  Sizi kolay anlaşılır bir haritayla bulunduğunuz yerden alıp olumlu değişikliklerin içinden iyileşmeye doğru götürmektedirler.


"Bağlaşıklık Tuzağından Kurtulmak"ın bu konuda daha önce yazılmış eserlerin arasına katılması ve sevindirici bir durumdur. Weinhold'lar konularında uzman klinisyenlerdir.Önerileri bağlaşıklığın gerçek anlamda yaşamı tehdit eden bir klinik durum olduğunun kabul edilmesini sağlaması bakımından hayati öneme sahiptir. Weinhold'ların bu kitapta sundukaları açık kusursuz ve uygulanabilir araçlar umut vaat etmektedir. Gelişimsel 'saplantılar' çaresiz değildir."


- John Bradshaw "Healing The Shame That Binds You" yazarı ve "Bradshaw On: The Family" adlı Tv programının sunucusu.


"Bağlaşıklık Tuzağından Kurtulmak büyük bir özenle gerçekçi ve sağlıklı seçeneklere sahip güçlü bir görüşle yazılmış kolay anlaşılır. Kişisel olduğu kadar toplumsal dönüşüm için gerekli olan çok önemli ve heybetli bir aracı önümüze seriyor. Kesinlikle okumanızı öneririm."


- Riane Eisler, J.D The Chalice and The Blade'in yazarı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.