• Bana İkimizi Anlat% 28indirim
    Bana İkimizi Anlat
    Bana İkimizi Anlat

Bana İkimizi Anlat

  • 15,00 TL10,80 TL

    hopi kampanyası
    0,54 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Soğuk Kahve” ve “Sabah Uykum” yazarından


“Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.”


Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikayenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.


Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de... Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.


Soğuk Kahve

Soğuk Kahve

Ahmet Batman

10,8 TL
Sabah Uykum

Sabah Uykum

Ahmet Batman

10,8 TL
Korkma Kalbim

Korkma Kalbim

Ahmet Batman

10,8 TL
Gökyüzüne Not

Gökyüzüne Not

Ahmet Batman

10,8 TL

Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde insanların yaşanması mümkün olan her aşkı mutlaka yaşaması gerektiğini, insanın mutluluğunun burada saklı olduğunu ve insanların aksine davranıp bu aşkı yaşamazlarsa mutsuz olarak bunun bedelini ağır şekilde ödeyeceğini belirterek aşkın faturasının ağır olacağının mesajını okuyucularına vermektedir.

Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde hem adamlığın hem de kadınlığın tanımını öyle bir yapıyor ki okuyucular kitabı elinden bırakıp ben de adam mıyım veya ben de kadın mıyım diye düşünmeye başlıyor. Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde adamlığı, bir kadını bir ömür boyu sevebilmek olarak tanımlarken kadınlığı da kendini bir ömür boyu seven adamın değerini bilmek olarak tanımlıyor. Aslında Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde bu tanımlarla günümüzde virüs gibi yaygınlık göstermeye başlayan sevgide veya aşkta sadakatsizliğe dikkat çekmek istiyor. Günümüzde ne erkek bir kadını ömür boyu sevebiliyor ne de kadın bir ömür boyu kendini el üstünde tutacak erkeğe gereken değeri verebiliyor. Bu nedenle Ahmet Batman’ın Bana İkimizi Anlat eserini okuyan her okuyucu kendini eserin başkahramanı olarak zannediyor.

Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde herkesin kendine özgü bir yaşamı olduğunu ve bu yaşamın içerisinde mutlu dönemlerin olabileceği gibi sıkıntılı dönemlerinde olabileceğini, bu sıkıntılı dönemlerde etrafta yer alan insanların anlayışlı davranamayabileceğini okuyucularına aktararak böyle durumlarla karşı karşıya kaldıkları zaman tasa etmemeleri gerektiğini onlara tavsiye etmektedir. Bu eserin okuyuculara vermek istediği esas mesaj ise hayatta ayrıntılara takılan insanların kendilerini yormaktan başka bir iş yapmış olmaz. Bu nedenle de hayatta ayrıntılara takılmaya gerek yoktur.

Yorum Sayısı: 4

bayılıyorum bu adamın kitaplarına süper süper süper

E
Ezgi Nur Bozkaya  -   03.03.2016

Ahmet Batman'ın tüm kitaplarını okudum.Hepsi birbirinden qüzel ve kitabı okudukça okuyası qeliyor insanın süper :)

D
Dilara Nazlıgül  -   10.02.2016

Güzel ve keyifli bi kitap, 2 en fazla 3 günde bitirebilecek türden :)

İ
İpek Soyubelli  -   05.02.2015

Ahmet Batman, Bana İkimizi Anlat eserinde okura verilmek istenen temel mesaj kaybetmek, insanların yüreğine ne kadar acı verse de umut her daim vardır. Bu eseri okuduktan sonra hayatta, her şeyimizi yitirsek de umudumuzu yitirmemiz gerektiğini anlıyoruz. Hayatının aşkıyla, gönlünün arzuladığı aşkı yaşayamayan insanlar, bu eserde kendilerini bulacaklardır. Çünkü yazar, eserinde gönlünün istediği aşkı yaşayamayan insanların hislerini etkileyici bir dille ifade etmiştir. Hepimiz gönlümüzün...devamını oku

Ş
Şeyda Deniz  -   30.06.2016